Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. napon mit jelenthet egy...

22. napon mit jelenthet egy pár másodpercig tartó erős görcs az alhasban?

Figyelt kérdés

Ciklusaim kb. 31 naposak. Ma a 22. napomnál tartok és ma reggel egy pár másodpercig tartó erős görcsöm volt az alhasamban, hogy meg is torpantam és a hasamhoz kaptam. Mi lehetett ez?

A görbémen a ciklus.hu rossz helyre húzta az ovut, a görbém az ilyen:

[link]

A ciklus elején ahol látjátok folyamatosan azt a 36,8 fokos hőt az akkor az alkoholtól volt annyi, mert akkor ittam. Utána és előtte nem.


2010. nov. 18. 09:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy összefügg a ciklussal, lehet, hogy csak a belek mozgolódtak.
2010. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tűnik nem is volt ovulációd még...
2010. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Elég cikkcakkos a görbéd. Jól láttam, hogy mellnövelő tabit szedsz? Az biztos fontos most, mikor babát szeretnél?
2010. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen, szedem a Beauty Breast kapszulát. Persze, ha kiderül, hogy terhes vagyok, akkor nem szedem tovább. Remélem, ez nem akadályozza meg azt, hogy babám legyen...
2010. nov. 18. 11:35
 5/31 anonim ***** válasza:
Azt lehet, hogy nem, de megkérdezted a nőgyógyászod, hogy a megfogant babának nem fog ártani? Mert mire abbahagyod a szedését, már késő is lehet.
2010. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem félsz attól hogy káros hatással lehet a babádra ez a gyógyszer? Oké hogy abba hagyod mikor megtudod...de az ő élete már 2 héttel előtte elkezdődik minimum és a legfontosabb fejlődési szakaszokon épp ekkor megy át!

NE KOCKÁZTASS ÉS NE LEGYÉL ILYEN FELELŐTLEN!Legalább vedd a fáradságot és kérdezz rá egy orvosnál!!!!! Biztos hogy le fog beszélni róla hisz ami a melleket mesterségesen növeli minden csak nem egészséges egy növekvő kisemberre!!

Komolyan ennyire fontos most ez ??? ha igen akkor pedig inkább hagyjatok fel a próbálkozással és legyenek nagy melleid.....

2010. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
ebbe a kapszulában természetes gyógynövények vannak és vitaminok. a jamszgyökérről még azt is mondták, hogy termékenység fokozó hatása van...
2010. nov. 18. 12:25
 8/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy természetes alapanyagok vannak benne, de mégiscsak egy mesterséges folyamatot indít el a szervezetedben, nem? Elindíthat a babáéban is. Olvastad a tájékoztatóját? Nem javasolják terhesség és szoptatás alatt. Ok, tudom, te abbahagyod ha az leszel, de az egész terhességre érvényes, az első 2 hetére is. Orvost megkérdeztél erről? Vagy csak te bebeszélted magadnak, hogy ez milyen jó természetes cucc? Hihetetlen, hogy a hiúságod fontosabb a babád egészségénél. Lehet, hogy tényleg nem lenne baja, viszont az is lehet, hogy igen, tényleg megéri kockáztatni 1-2 "szebb cicis" hónap miatt?
2010. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

uhhh...el ne hidd hogy mennyire egészséges!!!!


És rá van írva hogy terhesség és szoptatás alatt a használata nem ajánlott!!! na ennyire egészséges csak...

2010. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Hát igen, mindenre ráírják, hogy természetes, meg egészséges, ha el akarják adni. Az meg a másik, hogy nem tudom milyen dózisban tartalmazza őket, mert a jóból is megárt a sok. A vitaminokból is. Pl. azt tudom, hogy a túl nagy A vitamin bevitel bizony rendellenességet okoz a babánál. Őnmagában az A vitamin egészséges, sőt, kell is a szervezetnek, de nagy mennyiségben káros. Na ez könnyen előfordulhat bármelyik összetevüjével kapcsolatban. Márpedig nem kis dózist kell trtalmazniuk, ha megnövelik a melled.
2010. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!