Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. napon mit jelenthet egy...

22. napon mit jelenthet egy pár másodpercig tartó erős görcs az alhasban?

Figyelt kérdés

Ciklusaim kb. 31 naposak. Ma a 22. napomnál tartok és ma reggel egy pár másodpercig tartó erős görcsöm volt az alhasamban, hogy meg is torpantam és a hasamhoz kaptam. Mi lehetett ez?

A görbémen a ciklus.hu rossz helyre húzta az ovut, a görbém az ilyen:

[link]

A ciklus elején ahol látjátok folyamatosan azt a 36,8 fokos hőt az akkor az alkoholtól volt annyi, mert akkor ittam. Utána és előtte nem.


2010. nov. 18. 09:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Ok, én is így voltam vele, hogy lesz baba, lesz nagyobb cici. De sajnos a baba nem akar jönni, így nincs nagyobb cici. Úgyhogy marad a mellnövelő. A baba meg ígyis jön, ha jönni akar és akkor már nem kell mellnövelő sem.

De ne értsetek félre! Nem azért akarok babát, hogy nagyobb legyen a cicim!!!

Persze ez nem hátrány, az biztos! :)

2010. nov. 18. 14:16
 22/31 anonim ***** válasza:
Hát kíváncsi lennék hogy pl két hónap múlva mennyivel lesz nagyobb cicid....valószínűleg ez az 1-2 cm marad meg csak....lényegi változásra csak plasztikával lehet szert tenni.....de 1-2 cm sztem nagyon kevés ahhoz hogy ilyenekkel tömd magad. Inkább táplálkozz egészségesen, figyelj oda magadra hogy ha jön a baba minden okés legyen....a kórházból haza jövet mikor a tükörben megláttam a cicieimet nem akartam elhinni hogy ilyen óriásiak lettek...és nem 1-2 cm volt....a szilikonmellek lemaradtak az enyémektől...nah az lesz majd az igazi uh türelem!!!
2010. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Ok, te megtapasztaltad már milyen a valódi nagy cici, hogy még a mellplasztikásokat is lekörözted! Én viszont nem tudom az milyen, és nekem ez az 1 cm felér egy csodával! Rettentő boldoggá tesz, ha megmarad ez az állapot meg maga az, hogy telítettebb és kerekebb lett, akkor nekem ez már megérte!

De mondom, tudom én ezt még fokozni, most fogom a krémjét is elkezdeni használni, meg rendelni akarok jövő hónapban 4 tégely mellnövelő krémet a Perfect Womantől...

2010. nov. 18. 14:30
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h olyan kicsik a melleid.....lehet nem is lenne rá szükséged csak a te téves megítélésed
2010. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Hát nem mondtam, hogy kicsik. 80-85 B a melltartóméretem. De nem is nagyok. Feszességükkel meg abszolút nincs baj.

De ha szebbé tehetném, akkor miért is ne? Legfőképp a párom miatt csinálom, aki semmit nem sejt az egészből. Viszont már most célozgat, mert észrevette a változást, de még nem tudja. És nem is fogja tudni. :) Majd megmondom neki, hogy hát most ilyen korba léptem, hogy változik a mellem mérete. :) Nagy örömére.

2010. nov. 18. 14:45
 26/31 anonim ***** válasza:
Fő az öszinteség egymás előtt.....szerintem azért ez is átverés és nem szimpi
2010. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nem átverés, neki akarok örömet okozni ezzel, mert tudom hogy neki ez tetszik! Azért nem mondom el, hogy "tettem" is ezért, hogy örüljön, hogy magától lett még szebb. Egyébként ha olvasgatnátok fórumokon, akkor abból azt lehet kivenni, hogy más lányok is úgy csinálják, hogy a párjuk nem tudja, a pasira a végeredmény tartozik, na meg azért jó így titokban, mert legalább ő fedezi fel az eredményt és ezáltal az derül ki hogy nem én beszélem magamba a változást, hanem aki nem tud róla is észreveszi!! Máskülönben én már csináltam ilyet, szedtem régebben is ezt a kapszulát és akkor se mondtam el neki, és ő vette észre a változást, már pulóveren keresztül észrevette!!! Pedig nem tudott az egészről semmit, végül aztán elmondtam neki, hogy mitől lett ilyen szép nagy...de azt sose felejtem el, hogy mennyire tetszett neki és még jobban rám volt akkor indulva...

talán ezért csinálom...

2010. nov. 18. 16:18
 28/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem a melleddel van a baj ,hanem az önbizalmaddal.

Te mondod,nekem 75-80 között van a mellméretem és kit érdekel? Van akinek nagy a cicije és egészségügyi problémái lettek tőle.Szóval én még örülhetek.

És arra nem gondoltál ,hogyha vége a szoptatásnak akkor még csúnyább lesz a melled? Egyszerűbb lenne szoptatás után próbálgatnod ilyen termékeket.

Az a baj ,hogy neked most nem is a baba a fontosabb hanem a külsőd!

Sajnálom de ez így van. Aki tényleg gyereket akar azt nem érdekli milyen lesz a melle,vagy a hasa esetleg hány kg-t szed fel.

És a párod is így gondolja szerintem. És ez nem szép dolog ,hogy az ilyet eltitkolod előtte.Hiszen az ő gyereke is . És lehet ,hogy ő nem örülne hogy esetleg ezzel a bogyóval talán ártasz a babának.

2010. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A párod úgy szeret, ahogy vagy. Természetes, hogy a pozitív változás jó hatással van rá, de ha elfogad, sőt bejössz neki úgy ahogy vagy természetesen, akkor minek kellenek ezek a szerek meg kenceficék? Csak a hiúságodat legyezgeti, semmi mást. Aztán ha már most nagyobb, rá még jön a terhesség, plusz utána a szoptatás, lehet csak rosszabbul jársz, mert túl kinyúlik a bőröd, aztán nézhetsz. Tényleg inkább utána lenne érdemes ilyet elkezdened. Az eltitkolásról meg annyit, hogy egyet értek az előttem szóóval, lehet, hogy a melled tetszei fog neki, de az már nem olyan biztos, hogy ilyen vackokat szedsz, amikkel akár árthatsz a gyereketeknek. Lehet, hogy őt jobban érdekelné a baba egészsége, mint az az 1-2 cm plusz a mellbőségeden. És mivel ez a kettőtök gyereke lesz ha megfogan, igenis illene vele konzultálni, hogy ő ezt hogy képzeli el.
2010. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a véleményem, hogy hagyjuk békén a kérdezőt. Én már legalább 4x válaszoltam Neki mostanában. Ha szedi a cicinövesztőt szedje. Hogy párjával mit csinál (függetlenül attól hogy most helyeslem vagy nem) az is az Ő dolga. Ha teherbe esik legyen. A következményeket is vállalni fogja ha lesz egyáltalán bármi baja a babának, mást ugysem tehet.

Ne is próbáljátok meggyőzni mert már sokan irtak neki, Ő igy látja jónak a helyzetet. Gyanítom felnőtt nő aki döntésképes. Lelke legyen rajta....

2010. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!