Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. napon mit jelenthet egy...

22. napon mit jelenthet egy pár másodpercig tartó erős görcs az alhasban?

Figyelt kérdés

Ciklusaim kb. 31 naposak. Ma a 22. napomnál tartok és ma reggel egy pár másodpercig tartó erős görcsöm volt az alhasamban, hogy meg is torpantam és a hasamhoz kaptam. Mi lehetett ez?

A görbémen a ciklus.hu rossz helyre húzta az ovut, a görbém az ilyen:

[link]

A ciklus elején ahol látjátok folyamatosan azt a 36,8 fokos hőt az akkor az alkoholtól volt annyi, mert akkor ittam. Utána és előtte nem.


2010. nov. 18. 09:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Kik mondták h termékenység fokozó hatása van?? Gondolom azok akik reklámozták :))) mit mondtak volna ????


A másik hogy volt már kérdésed amiben arról érdeklődsz hogy nem akadályozza-e ez a kapszula a teherbeesésed??? Csak nem azért kérdezted mert te magad sem akarod elhinni az a sok hülyeséget amit össze hordtak róla ?????

2010. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Csak már annyira idegesítő, hogy én állandóan mindig figyeltem arra, mi árthat ha NETÁN megfogan a kisbabám és még a forró fürdőt is kerültem az ovu utáni napokban, nem mertem semmilyen gyógyszert bevenni ha fájt valamim, aztán hiába a nagy izgulás és félelem meg jótettek, mert a baba nem akar jönni. :(

Így most úgy vagyok vele, nem foglalkozom semmivel, ha a baba jönni akar, jönni fog, ha élni akar, élni fog! Elég lesz majd akkor figyelnem, ha kimarad a mensi és lesz egy pozitív terhességi tesztem végre! Szóval én most tartok ott, hogy nem foglalkozom a baba témával, a hőgörbét csak azért vezetem, hogy tudjam hogy állok. Ennyi.

De ettől még nem kell egy gonosz, babája egészségét nem féltő nőszemélynek gondolni! De ha mindig minden apróságra figyelnénk, az már szerintem kicsit beteges dolog.

Természetes, ha megvan a terhesség ténye, akkor 100 %-ig óvni kell a babát minden káros vagy annak hitt dologtól és segíteni a fejlődését pl. terhesvitaminnal, vitaminokban gazdag kajákkal!

2010. nov. 18. 12:49
 13/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem a kapszula a kérdés, de mindegy, bárki bármit írhat. Viszont a kapszuláról itt úgyis csak negatívumok jönnek, de nem baj. Ha arra vagytok kiváncsiak, akkor jelentem, van hatása, és nem bántam meg, hogy vettem. Tartóssá tenni meg sokféleképpen lehet, krémek is rásegíthetnek és fognak is, tehát ez nem csak ideiglenes állapot lesz remélhetőleg...mindenütt azt mondják, hogy kitartás kell és beválik a természetes mellnövelés. Na erről ennyit.
2010. nov. 18. 12:57
 14/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beteges ha oda figyelsz....és itt nem egy Algopyrinről van szó hanem ettől sokkal komolyabb dologról...erre azért oda figyelhetnél ne hari....


Lehet ha abba hagynád hamarabb teherbe esnél......

2010. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hányas melltartót hordtál eredetileg és mekkora lett ?
2010. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy itt nem a kapszula a kérdés, de úgy látom nagyon arra terelődött a téma. Úgyhogy ha már így alakult, elmesélném a történetem. Én is szedtem pár hónapig ezt a Beauty Breast-et. Még nem terveztünk babát, de becsúszott, és meg akartuk tartani, akkor abbahagytam. De aztán a 8. héten elhalt a terhességem. :( Nem biztos, hogy emiatt, mert ilyen mással is előfordul, de lehet, hogy igen, doki is mondta, hogy közrejátszhatott benne. Úgyhogy utána már nem szedtem többet, és inkább már babát akartam, így van most egy egészséges kisfiam. Szóval tényleg nem biztos, hogy emiatt történt, de jobb félni mint megijedni.

Az egy más dolog, hogy eddig túlzásba vitted az aggódást, most meg pumpálod magad mesterséges szerekkel, ez a másik véglet. Nem kell burokban élni csak azért mert babát akar az ember, be lehet venni nyugodtan 1-1 algopyrint vagy panadolt, ha fáj valamid, stb. De ne ess át a túloldalra, hogy most meg nem félsz semmitől, és ilyen mesterséges szereket szedsz. Válaszd az arany középutat.

2010. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igazából még csak most kezdtem el szedni a kapszulát pont 1 hete. És ezalatt az 1 hét alatt 1 cm-rel nőtt a mellbőségem, teltebbek lettek a melleim, kerekebbek, szebbek. És bársonyosabb már most a bőröm ezen a felületen, puhábbnak is érzem. Majd még be akarom szerezni a Perfect Woman mellnövelő krémet is, mert szimpatikusnak tűnik.

Igazából ti sem tudjátok, hogy amíg nem tudom, hogy terhes vagyok és netán valóban az vagyok, árthatok-e ezzel a babának ilyen korán...Persze igaz, jobb félni...de én úgy vagyok vele, hogy hát nem félek, én mindig is nagyon makacs voltam és vagyok és a saját hibáimból szoktam tanulni...sajnos ilyen vagyok. Most mindkettőt szeretném, mellet növelni és babát is! De már most nem görcsölök úgy rá a babára, mint korábban, eddig még nem jött össze (1 éve), és ezért nem foglalkozom már az egésszel abszolút...

2010. nov. 18. 13:29
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát te tudod. De ha 1 év alatt nem jött össze, akkor már érdemes kivizsgálásra menni. Voltatok?
2010. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem jött össze még 1 éve, mivelhogy én előtte sokáig szedtem foggátlót és kicsit felborult a hormonháztartásom, volt ezalatt az idő alatt 2 hónapig cisztám is, addig nem mensiztem, de magától kiürült a vérzéssel. 5 hónapja már, hogy napra pontosan megjön a mensim és semmilyen panaszom nincs, ovum is van. Így lehet, hogy valójában 5 hónap mondható így valódi próbálkozásnak. Ezért nem mentünk kivizsgálásra még.
2010. nov. 18. 13:58
 20/31 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd le a mellnövelőt.

Ha nagy melleket akarsz meg babát akkor minek?

Baba = nagyobb cici :)

2010. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!