Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. napon mit jelenthet egy...

22. napon mit jelenthet egy pár másodpercig tartó erős görcs az alhasban?

Figyelt kérdés

Ciklusaim kb. 31 naposak. Ma a 22. napomnál tartok és ma reggel egy pár másodpercig tartó erős görcsöm volt az alhasamban, hogy meg is torpantam és a hasamhoz kaptam. Mi lehetett ez?

A görbémen a ciklus.hu rossz helyre húzta az ovut, a görbém az ilyen:

[link]

A ciklus elején ahol látjátok folyamatosan azt a 36,8 fokos hőt az akkor az alkoholtól volt annyi, mert akkor ittam. Utána és előtte nem.


2010. nov. 18. 09:06
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

100 %-ig meg akarok felelni a páromnak, azért csinálom.

És tudom, hogy neki ez nagyon fontos, ismerem annyira. Különben nem csinálnám. Mondom, nem magamért csinálom, hanem érte! A babának, ha netán megfogan, szerintem nem lesz semmi baja. Én nem hiszem, hogy ezzel ártanék neki. De szerintem úgysem lesz nekem egyhamar kisbabám, hiszen eddig se jött. Majd pont most jönne, amikor szedem a mellnövelőt? Szerintem nem lesz semmi baj.

És köszönöm mindenkinek a hozzászólását. Van igazság benne bőven, amiket mondtok. De sajnos én ilyen vagyok, megyek a saját fejem után...

2010. nov. 19. 08:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!