Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés elmaradása után 1...

Vérzés elmaradása után 1 héttel, ha a teszt negatív, akkor BIZTOS, hogy nincs terhesség?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolo vagyok. Nekem is folyton megjon erzesem volt, gorcsolt a hasam, es nagyon faradekony voltam. Olyan tuneteim voltak, hogy bizts voltam benne hogy megjon, majd mikor kesett akor gyanakodtam, de negativ tesztjeim lettek, vegul nagy nehezen megjelent a halvany csikocska.
2010. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát jól össze vagyok zavarodva .... :-) tehát még mindig nem biztos semmi. Ma van a 8. nap, hogy késik, 3 különböző teszten vagyok túl, de mind egyértelműen negatív. Sajnos nem éreztem a peteérést e hónapban, tehát nem tudom kiszámolni, hogy pontosan mikor kellene megjönnie ... de teljesen úgy érzem, mintha megjönne, és mégis, mintha terhes lennék .... tulképp ugyanazok a tünetek vannak, talán a hányingert kivéve, az talán nincs ez menzesznél, de nálam mondjuk az első terhességnél sem volt egy csepp se. Akkor pont egy hétre a vérzés elmaradása után, teljes pozitívat teszteltem, azért nem értem a mostanit .... ha meg betegségem van, annak nem lennének látható tünetei?? pl. más folyás, fájdalom, stb ... nem tudom "mivel jár" pl. egy ciszta, stb ... egyébként sose szokott késni, max. 29-30 napra megjön, de most akkor mi van? naponta tesztelnék, de tudom, értelmetlen ... jaj, de "félek" ....
2010. nov. 20. 09:34
 13/15 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzteben vagyok.én voltam az aki a 9. napon negatívat tesztelt. ma 11. napja késik, azóta megjön érzésem van és görcsölgetek. nekem is megjön mindig pontosan 28-29 napra, ezért is nem tudom hogy most mi a fene van. ha nem változik semmi jövőhéten el kell menjek dokihoz. (csak az a baj hogy most külföldön vagyok jódarabig :S ) majd írd meg hogy veled mi lett.
2010. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lányok, megjött!!!!! :-) én most ennek nagyon örülök, mert nem most terveztünk még másik babát .... de hogy miért késett több mint 1 hetet, nem tudom ......
2010. nov. 21. 09:42
 15/15 anonim válasza:
Nekem 1 napig volt menszeszem pedig 2-3 napig szokott lenni.5.napra csináltam tesztet és negatív :( Én nagyon szeretnék már kisbabát.Vannak hányingereim vagy nem kívánom úgy kaját.Meg olyan bűzt is érzek amit más nem.a jövőhéten csinálok még egy tesztet és ha az is negatív akkor is elmegyek egy magán dokihoz.
2016. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!