Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igazából nem is kérdés, csak...

Igazából nem is kérdés, csak vágy, papíron nem lehet gyerekem, lezárt petevezetők miatt, konkrétan kukába való az orvos szerint?

Figyelt kérdés
7 év múlva még is sikerült spontán, most 2 éves, és teljesen magam alatt vagyok hogy nem lehet tesója, akikkel együtt szültem, mindenkinek jön a következő vagy már meg van. Nem is tudom mit akarok ezzel hogy leírom, de annyira szeretnék még, és félek...illetve tudom h ennyi volt! Többé nem élhetem át...tudom h legalább átélhettem van aki egyszer sem élheti meg... de ez nem vigasztal, tesót akarok neki, pici babát most is bőgök. Azon kívül nehezíti hogy nagyon meghíztam, 45 kg-ot, most 101 vagyok, le kéne fogynom de totál remény vesztett vagyok, nem megy....és ha sikerülne talán...talán lehetne még egy picikém :(
2010. nov. 20. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmi okod rá, hogy bőgjél :)

Menj el egy meddőségi központba, vagy kaáli intézetbe, mesterséges megtermékenyítéssel lehet még babád.

Ha saját petesejted nincs is, donor adhat.

Addig is fel a fejjel, próbálj meg fogyózni egy kicsit, hogy jobban érezd magad!

2010. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács mielőtt elmennél lombikra (mert az tényleg megoldás): fogyj le! Tudom, hogy nehéz de határozd el magad és menni fog. Semmi szükség arra, hogy az orvos küldjön el, hogy jöjjön vissza ha 30 kilóval kevesebb. Nagyon alá tudja ásni az ember már eleve nem létező önbecslését egy ilyen helyzet, arról nem beszélve, hogy a hormon- ill. petefészek működésének sem tesz jót a túlsúly.
2010. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, fel a fejjel, rázd meg magad, kezdj el szépen fogyózni, ha nem megy mert depisevő vagy akkor pedig mozogj valamit, minden nap sétáljatok sokat, este ne egyél hidd el az is sokat számít ha már csak a vacsit kihagyod!! És jól írta az első hozásszóló, meddőségi centrumba segítenek tesó ügyben, de ahhoz le kell nyugodnod szépen és azt mondani, a fenébe, meg kell tennem a családomért, hogy nem magamat sajnálom, hanem előre nézek és nekivágok!!!!!!Sikerülni fog!!!!!De ha csak sírsz akkor vége van, még nagyobb depibe eshetsz és ez nem jó sem neked sem a családodnak..nézd csúnya tél jön, itt az idő, hogy lefogyj szépen mire jön a nyár, lepj meg vele mindenkit aki ismer, mutasd meg micsoda nő vagy te igazán:)) jobb lesz a lelked és a közérzeted és ismét máshogy fogod látni a világot. Ha sikerül akkor pedig előtted a nagy lehetőség!! Így is de úgy nagyobb az esélyed, és az egészséged miatt is jobb lesz , én lombik alatt híztam negyven kilót, aztán kényszerevő lettem, depi, kaja, depi kaja, aztán lombik nem sikerült, majd elkezdtem táncolni, csak úgy otthon magamnak, sétálgatni és életmódot váltani, fél év alatt lement a negyven kiló, és természetes úton terhes lettem, megszültem, aztán jött az, hogy tesó kéne, nem jött össze, önsajnálat, ismét kényszerevés,hízás, depi, majd a férjem felrázott, azt mondta nagy súllyal is szeret, de én már lehajtott fejjel mentem mellette az utcán, nem láttam semmit az önsajnálattól, szóval szeret de én szeretem-e magam?? MOndtam neki nem, akkor döntsem el mit szeretnék, ilyennek maradni, kövérnek és fusztráltnak, vagy ismét csinosnak és boldognak??Vagy maradok duci de boldog!! Na mondtam az utsó az nem jön össze, kövéren nem tudok boldog lenni, így választottam, és ismét lefogytam, vagyis majdnem még van hátra öt kiló:) de olyan jó, jók a régi ruhák, szebb a bőröm, közérzetem, türelmesebb vagyok a gyerekemhez stb..neked is sikerülni fog!!!!!a fogyás is és a baba is!!De még ma kezd el!!
2010. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már sikerült, miért ne sikerülne újra? A normál BMI nagyobb esély a teherbeesésre, kezdj bele valami testsúlycsökkentő dologba. :)
2010. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
úristen annyira jó amiket írtok, nagyon jó a szivemnek, most beszélgettem a férjemmel, és mondta hogy támogat a fogyiban,most nagyon pozitív vagyok, már álmodozok a babáról folyamatosan,kedves utolsó a fogyással kapcsolatosan írnál részleteket hogy nekem is könnyebben menjen? miket ettél mennyit táncoltál...mozogtál?...101kg-osan porckorongsérvvel nem tudom hogy csináljam?
2010. nov. 20. 18:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Callanetics tornát. [link] Nagyon jó alakformáló. Evésben meg ha csak picivel kevesebbet eszel már lesz haladás, nem kell kapkodni.
2010. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy pozitívan gondolkodsz most :)) maradjon is így, mi az a 101 kiló?:)) nyugi én 112-ről indultam:))mivel nagy súllyal eleve nem szabad egyből ugrálni így kerestem youtobon hastáncvideókat, és azokat utánozgattam:) aztán minden nap egy kicsivel többet gyalogoltam mint amit azelőtt..és sokan támadják az atkins diétát de én azt alkalmaztam, imádtam, zsírt ettem zsírral:))) végül is az zsírdiéta, pl egy napom így nézett ki, reggel három tojásos szalonnás rántotta, kolbásszal, kenyér nélkül, utána cola light, tízórai egy túrorudi(kicsi) ebéd hús hegyek vagy krinolin, kolbász pici mustárral vagy anélkül de köret nélkül, köret első két hétben tilos, de jól laktam így is:) uzsi vagy korai vacsi, szalonna, tojás, pici sajt és ilyenek a lényeg szénhidrátot nem!!!az első két hétben csak napi 20 g-ot lehet szénhidrátból az kb másfél túrórudi, de én számolgattam sokat és belefért az édesítős kávé habbal háromszor egy nap:) majd növeltem a szénhidrát mennyiségét, húst és hús termékeket annyit amennyi belém fért, mennyiségét stb..és hihetetlennek tűnt eleinte nem bíztam a sikerbe de olvadtak a kilók, viszont vitamin hiányt okoz tehát emellé kell szedni valami multivitamint és magnéziumot.Nekem meg van a könyv az alapján néztem ki a napi adagot, de itt neten rákerestem meg se kell venned szinte leírja a lényegét..mozgással eleinte óvatosan mert a szívedet nem szabad túlterhelni, de fokozatosan tessék elkezdeni:) itt a link

[link]


sokan támadják, de a Norbi diétának is ez az alapja csak ő az elejétől nyomja hozzá a szénhidrátot és ezért ott lasabb a fogyás, , zsír a jóbarátod:)) mivel a jó zsír kinyirja a rosszat ..szó szerint zsírt pisiltem, olyan volt mint a húsleves de majd meglátod te is:))

2010. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 19:04

Nem vagy semmi ! :))) Gratulálok! Nekem sokkal kevesebbet kellene leadnom, de egyszerűen nem tudok hozzákezdeni. A probléma forrása ugyanaz: lombik - sikertelenség - önsajnálat - zabálás ---------!

A szavaid belém is öntöttek egy kis lelket, köszi!!:))

2010. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Nekem van egy 4,5 éves kislányom. Normál súllyal kezdtem a terhességem. Mikor két éves lett szerettünk volna neki kistesót, mikor ezt elhatároztuk és belevágtunk, teljesen összezavarodott a ciklusom. Volt hogy 3 hónapig nem volt menzeszem. Hormonvizsgálatra küldtek ami teljesen jó lett. Kaptam gyógyszert hogy legyen vérzésem... egy hónapig szedtem, mert úgy éreztem hogy nekem valami más kell nem jó ez így hogy nincs semmi bajom és mégsincs menzesz. 1 évig próbálkoztunk nem jött a baba. Kiköltöztünk külföldre, így akkor a babaprojekt abbamaradt.

Januárban 86kg-val (ennyivel mentem szülni a kislányommal utána sajna visszahíztam ugyanennyire baba nélkül is) úgy döntöttem ez így nem mehet tovább. Összeszedtem minden akaraterőmet és belefogtam az Atkins diétába. 3,5 hónap alatt leadtam 20kg-t, helyreállt a menzeszem ami azóta megint napra pontos. Most ez az első próbálkozós hónapunk két év kihagyás után. Most 25-re nem várom.

Igaz 3 éve sokat csalódtam rengeteg negatív teszt,de majd most hátha sikerül. Nem volt könnyű, és sajna az a típus vagyok aki hamar felszedi a kilókat, de igyekszem megtartani a súlyom.

Bocsánat hogy hosszú lettem, csak gondoltam leírom biztatás képpen az én történetem. Remélem még lesz folytatása :) Minden jót és sok kitartást a céljaid eléréséhez Kedves Kérdező!!! 29/M

2010. nov. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

19.04 vagyok ismét, örülök, hogy másba is erőt öntöttem:) utolsó válaszolónak is gratula a sikeres fogyáshoz és, hogy nem adta fel:))ügyi vagy!!


Kérdezőnek még annyit szeretnék, hogy végy egy nagy papírt, húzz rá szép vastag strigulákat és mindegyiket számozd meg, 1,2,3..stb, annyi számot írj rá ahány kilót szeretnél lefogyni, tedd a hűtőre és amikor lement egy kiló akkor elegáns mozdulattal húzd át az egyik strigulát..tudod úgy mint ahogy a sitten számolják a napokat:)) hatalmas ösztönzés ez!! és látod, hogy napról napra több van áthúzva és közel a cél:) Mindent bele csajok, higyjétek el mindenkinek sikerülni fog, és utána jön a csodás baba:))

2010. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!