Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény-kérdés? Akinek a...

Méhlepény-kérdés? Akinek a 28. héten már I. fokú volt a lepény érettsége, annak is sok pihenést javasolt az orvos? Hogy lehet ezt a folyamatot lassítani? Ki lehet így végig húzni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van a 28. héten az I. fokban érett lepény. Nekem semmi ilyesmit nem mondott se a dokim, se a szonográfus hogy pihenjek emiatt.


Ráadásul a méhlepény érettsége tökre nem függ a pihenéstől, a méhlepény érettsége annyit számít, hogy ugye I. II. és III. fokban érett méhlepény van, minél magasabb az érték annál inkább azt jelzi hogy a méhlepény már nem tudja úgy oxigénnel stb-vel ellátni a babát.


De mégegyszer mondom nekem ugyanígy volt, nem pihentem - mivel nem mondták és most vagyok 37+4 hetes és II. fokban érett a méhlepény. De még ez is tök normális ráadásul a 33. hét óta II. fokban érett.


De ettől függetlenül hallgass a dokidra abból baj nem lehet, csak ne idegeskedj hogy ez rosszat jelent.

2010. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!