Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mondanátok véleményeket...

Ha mondanátok véleményeket esetleg tapasztalatokat hátha könnyebb lenne várnom, vagy segítene valamit. Nagyon nem tudom már, hogy mi van velem!?

Figyelt kérdés

Szóval, először is elnézést, de lehet kicsit hosszú és érthetetlen lesz.

Történetem: múlt hónapban próbálkoztunk pé környékén rendesen 2 naponta, de sajnos megjött a mensim, most ebben a hónapban nem tudtunk együtt lenni (párom betegsége + munka miatt). Tegnapelőtt kellett volna megjönni, de még nem jött. Viszont szerdán iszonyú hányingerem volt egész nap, émelygéssel, az lett furcsa, hogy ez még a mai napig sem múlt el (legelőször azt hittem gyomorrontás, de ez teljesen más, tegnap estére volt a legrosszabb). Mivel nem voltunk ebben a hónapban nem is akartam arra gondolni,hogy terhesség lenne, de mégis bízom/bíztam benne. Ezért ma reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Pedig ha terhes is vagyok akkor már 8 hetes lennék, akkor meg már pozinak kellene lenni. Egyszerűen nem értem, meghaladja a képességeimet :S Nagyon kikészít ez a tehetetlenség. (nagyon szeretnénk babát)

Köszönöm


2011. jún. 25. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyira vágysz babára,hogy már bebeszéled a tüneteket.

De megértelek mert én is igy voltam.

Valószinű régebben is volt hogy hányingered esetleg késésed volt de akkor eszedbe sem jutott még a terhesség,csak most figyeled jobban.

Ilyen lelki okok miatt akár még késhet is.

2011. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tegnap előtt kellett volna megjönni,akkor tesztelj egy két nap múlva reggel.(szoktak úgy érkezni babák,hogy nem számítanak rá :) )( Ha baba miatt késik,akkor kb 4-5 hetes kora terhes lennél,nem pedig 8hetes.Nyugi Vagy egész hónap szexmentes volt?
2011. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egész hónapban nem tudtunk együtt lenni, kórházban volt sajnos :( Ezért írtam,hogy 8 hetes. Ja és nem beszélem be a tüneteket, mert a hányást nem lehet :) de fel vagyok rá készülve, hogy nem a baba miatt (mivel már nem is számítottam rá,hogy lehet abból a hónapból) Köszi a válaszokat.
2011. jún. 25. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Én ismerek olyan nőt,nőket akiknek meg volt amensijük rendesen és terhesek voltak . Attól lehetsz terhes.

Menj el orvoshoz az a legbiztosabb. A tesztek nem mindig megbízhatóak sajnos.


Ha meg még sem lennél az ne keseredj el. Ne görcsölj rajta vedd ki a gondolatodból. Olyan kor fog be következni amikor nem is számítasz rá.


Nekem volt egy terhességem az első és sajnos elhalt. Sokat sírtam lelkileg megviselt. Nagyon sokat görcsöltem hogy össze jöjjön legyen másik de egy idő után bele törődtem hogy nem lehet több meg stb... Nagyon sokat próbálkoztunk és 1,5 év után újra teherbe estem . 1 hetet késet na mondom biztos szórakozik velem a testem na mondom el mentem a dokihoz ő nem tapasztalt semmit le küldőt ultrahangra és ott kiderült hogy terhes vagyok elsírtam magam.


Most jelenleg 18+4 hetes vagyok.


Nagyon sokat szenvedtem érte.



Sok sikert kívánok. Sikerülni fog

2011. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked! :) jaj de jó ezt olvasni. Türelmesen várok,hogy mi lesz, ha nem jön meg továbbra sem akkor megyek dokihoz. Köszönöm a pozitív gondolatokat :)
2011. jún. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!