Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tünetei az endometriózis...

Mik a tünetei az endometriózisnak?

Figyelt kérdés
Nálatok hogyan derült ki? Milyen vizsgálatokon voltatok?
2009. jan. 14. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálam úgy derült ki hogy a mensi után nem múltak a petefészek fájdalmak. Már a combomba sugárzott a fájdalom és gyogyó nélkül a munkahelyemre sem tudtam bemenni.

Az uh kimutatta a csokicisztát a petefészkemben. És az operáció utáni citológia mondta ki a döntő szót.


Nem tudják mitől nem tudják miért. Csak a hihetetlen nem múló petefészek görcs utalt rá. Azt hittem gyulladás.


Azért nem kell megijedni ha fáj a petefészked.


Drukkolok hogy ne legyen semmi bajod (ha tünetek miatt kérdezed mert vannak)


Jó egészséget

2009. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem már a 13-14.naptól görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. És ez eltart 2 hétig, mire megjön. Van egy babám, és ilyen görcsök mellett nem könnyű! Doki nem mondott erre a problémámra semmit.

Engem meg idegesít,hogy egy hónapban 4-5nap van,amikor se nem görcsölök, se nem vérzek.

2009. jan. 14. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj egy hormonvizsgálatot, mert lehet az a baj. Az endometriózisnak állítólag a vérzésnél vannak tünetei nagy fájdalom. Erős derékfájás stb. Ha Te már előtte is sokat görcsölsz lehet hogy a hormonjaiddal van valami probléma vagy talán a stressz is okozhat ilyen tüneteket. Vagy talán egy ciszta.

Szerintem ha megint előjön menj el uh-ra és kérd hogy sűrűn nézzen meg hogy a cisztát kizárjátok. Aztán a vérképből is sok minden kiderül.

2009. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!