Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok menszi alatt? Január 2-tól-6-ig volt peteérésem a folyásból gondolom.Akkor átlátszó,nyálkás,nyulós volt.

Figyelt kérdés
Ilyenkor együtt voltam a párommal és az után volt kevés sárga folyásom és persze szúrkál a petefészkem.7-én kellett volna megjönnie de sajnos 8-án nyálkás,nyulós,szinte átlácó világos vér volt.9-én ,már rendesen megjött de alvadt vér darabkák is voltak és most is.Hol erős vérzés volt,hol kevés.9-én rózsaszín folyásom is volt.Menszesz közben barna is volt és a menszesz elött csak barna folyásom volt.Nem görcsöltem eddig.Most már elkezdtem görcsölgetni de enyhén.Csak azt nem értem,hogy miért fáj egyre jobban a petefészkem?Hol a jobb,hol a bal.Fájnak a melleim.Sötétedik a mellimbó körül,sürün járok pisilni pedig nem vagyok felfázva és menszinél nem szoktam ennyit pisilni.A mellemen észre vettem piros ereket.Hasam furcsa.Olyan mintha fel lennék puffadva.Méhem is szokott fájni.Köldökömnél és szokott szurkálni,fájni.El érzékenyültem.Előfordul,hogy sírni volna kedvem.Mitől lehet?
2009. jan. 14. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet hogy oda fog küldeni a doki (orvosa válogatja)bár vidékieknek ez nem igazán jó, így először, szerintem csak laborba fog küldeni. Na nem egyszer mert a különböző hormonokat a ciklus különböző napjain nézi meg. De ez csak vérvétel. Először ezt várja meg, mert a tüneteidből nálad van valamilyen hormonális probléma. Ha kiderül mi a baj elkezdni a kezelést. Szerintem gyógyszeres kezelést. ha helyreálla a ciklusod, és utána sem jön a baba utána jön a férjed és a további vizsgálatok. Mérd a hődet, mert abból sok minden (hormonális dolgra ) lehet következtetni, és látható rajta a peteérés is.
2009. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!