Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztünk, nem használtunk...

Szeretkeztünk, nem használtunk kotont, lehet a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés
Barinömmel egy szép este elég jóizűt szexeltünk csak van egykis gond hogy nemhasználtunk kotont és most kellett volna neki megjönni a menszeszének és nemjött meg pedig tegnap kellett volna megjönnie és most parázunk hogy ebböl lehet gyerek vagy nem?
2008. jan. 14. 15:30
 1/8 anonim válasza:
80%
Szerinted????? Persze, hogy lehet! Az eseményutániról nem hallottatok még?
2008. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

A barátnőd pont olyan felelőtlen mint te.Ha nem akartok babát, hidd el az nem sűrűn csúszik be.Ritka a kivétel

Nade kérdésedre a válasz: lehet hogy terhes a barátnőd.Ajánlom forduljatok orvoshoz minél hamarabb és tudjátok meg mi a teendő ilyen esetekben.Elképzelhető hogy tud valamit ajánlani nektek az orvos.

2008. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

hááát

elég valószínű a gyerek

de lehet h még fiatal és nem rendszeres a menzesze

ha letelt a 72óra akkor bajban vagytok:S

miért nem gondoltatok erre elöbb??:S

tudom mostmár mind1....:S

menjetek el nőgyógyászhoz aztán majd kideerül h mi van

:S:S:S:S

remélem nem minden védekezés nélküli eggyüttlétből születik gyerek...

de ezt én sem tudom...(15vagyok)

lényeg h TÖRTÉNJEN AKÁRMI te maradj a barátnőd mellett

ha baj van akkor pedig forduljatok a szüleitekhez és a nőgyógyászhoz

a többieknek akik ezt olvassák(amit irtál) biztosan tanúságos...

kár hogy nem vigyáztatok...:S

azért remélem nem lesz baj

soxerencsét!!!

nagyon nagyon sok szerencsét!!!

(SAJNA SZÜKSÉG LESZ RÁ:s)

szia

2008. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is, ha jóízű, VÉDEKEZNI KELL! Nem utólag kéne gondolkozni, meg beijedni! Most már vállaljátok a felelőséget! Ha a szex-hez értettek voltatok, legyetek most is azok!
2008. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet terhes, de lehet, hogy nem. VEgyetek tesztet, és ha nem jön meg, el kell menni nőgyógyászhoz mindenképp!!! Ne húzzátok mert akkor már nem lesz választási lehetőségetek.

És nem győzünk itt könyörögni mindenkinek, hogy ha NEM AKARTOK BABÁT, VÉDEKEZZETEK!!!!!Miért nincs ennyi felelősség bennetek? Ez tönkretehet téged, barátnőd, szülőket, mindenkit!!!!

Soha többet ne legyen ilyen, ha meg gond van, irány a doki és a 72 órás!!

most meg teszt és nőgyógyász!!

A fogamzásgátló jobb módszer, ha tartós kapcsolatban vagytok.

2008. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből simán lehet gyerek. De legalább a szex jó volt. Amúgy meg lehet hogy csak az idegesség miat késik. Holnap lepd meg egy tehességi teszttel, amit holnapután rögtön ébredés után, az első vizeletéből csináljon meg. Vagy vehetsz rögtön kettőt, akkor már holnap délután is tesztelhet egyet. Ha az 2 csíkos, már kérhetitek is az időpontot a nőgyógyászhoz. Ahová te is elkisérhetnéd, úgyis bizosan meg van ijedve szegény. Ha 1 csík, akkor mindenképp kell a másnap reggeli teszt is. Ha a reggeli is 1 csík, lehet megnyugodni és fogadkozni: többet ilyet nem teszünk.


Ha meg 2 csík, akkor lehet gondolkodni, mi is legyen a bébi sorsa.

2008. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem,hogy miért van ,hogy aki babát szeretne,annak nem jön össze,az ilyen felelőtlen embereknek,mint pl. ti vagytok,azoknak meg nagy százalékban igen!Én szexmániás vagyok,de megoldottuk a párommal a dolgot,EZ NAGY FELELŐTLENSÉG volt a részetekről.Persze hogy lehet a barátnőd terhes,hogy a fenébe ne?

Gratulálok a szüleiteknek,hogy még egy pár van kicsiny hazánkban,aki a felelőtlen szextől és tudatlanságtól növeli a csonka családban felnövő gyerekek esélyeit.

Ha nem terhes,akkor meg remélem jó lecke lesz ez az idegeskedés nektek,és bocsi a durvaságért,de egy gyermek nem cigi pl.amit ha megununk,akkor hopp eldobunk.Ha ilyenről egy értelmes felnőttnek kérdést teszel fel,sztem ennél kultúráltabb válaszra ne számíts.Egy (24 éves)öreg róka.

2008. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen terhes!!!!! és te tudod h kivetted e idő előtt. gondolom nem.
2008. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!