Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok talán baba van,...

Mit gondoltok talán baba van, vagy ez valami más gond?

Figyelt kérdés
gyógyszert szedtem 2 hónapig (abba hagytam mert rosszul voltam tőle) nov. 4-én szedtem be az utolsót, és 8-án meg is jött...elég furcsa volt nem olyan mint szokott....aztán 10-én elmulott, és 13-án nagyon szédültem émelyedtem, és elmentem pisilni láttam hogy véres a bugyim... de csak az nap véreztem...de semmi görcs meg semmi nem volt....közbe még okt. végén szedtem antibiotikumot (mandula gyulladásra) és a hasam elég szépen fel van puffadva sokszor kivánok édeset meg stb....csináltam tesztet....amit reggeli elsővizeletből csináltam az azt irta hogy 40 mp-ig kell a pisibe hagyni és 5 percen belül kimutatja az eredményt...kimutatott 2 csikot de 2-3 perc után az tünt, és csak 1 csik volt...elmentem dokihoz ő nem vizsgált meg (magyarul szart az egészre) és azt mondta ha dec. 15 ig nem jön meg menjek vissza....mit gondoltok lehet hogy ez az antibiotikum bekavart és baba van?? meg mikor abba hagytam a fog.gátló szedését akkor is védekezés nélkül csináltuk és belém élvezett a párom....mit gondoltok lehetséges hogy terhesség áll fen?? nagyon örülnék, de az orvos annyira elkeserített hogy nem vizsgált meg és most annyira kétségek közt vagyok...amugy a tünetek: haspuffadás, sokszor van szélgörcsöm, egyre többször pisilek (óránként, elötte meg kb naponta 3-4x pisiltem csak) néha szurkál a hasam és nagyon kivános vagyok.... na mit gpndoltok?? bocsi hogy ilyen hosszu lett, és nézzétek el nekem a hibákat csak nagyon siettem :)
2010. nov. 27. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem irni hogy elvileg jövöhét hétvége felé kell neki megjönnie. és most már kb 2 napja barnázok
2010. nov. 27. 11:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a gyógyszer abbahagyás miatt borult fel a hormonháztartásod.

Azért tesztelj 10-12 nap múlva,de szerintem nem baba lesz

2010. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ennyire felborulna 2 havi gyógyszer szedéstől?? és akkor lehetséges hogy ezért volt az hogy kimutatta 2-3 percig hogy + és utána eltünt??:(
2010. nov. 27. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is várd meg, hogy megjön-e.


furán írtad, először 2 csík volt, majd az egyik eltűnt???


végülis egy teszt nem kerül olyan sokba, csinálj esetleg egy tesztet, önmagad megnyugtatására.

2010. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen először 2csik volt, majd utána csak 1. :( =( nem tudom mi ez :S igazán örülnék egy babánk.
2010. nov. 27. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!