Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek neki? Sikerülhetett?

Hihetek neki? Sikerülhetett?

Figyelt kérdés

[link]


Most csináltam 10 perce...


2011. okt. 14. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Elég szép kétvonalas ez!:)

Grat! :)

Tesztidőn belül?

2011. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
szerintem igen! gratula!
2011. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Tiszta anyja!
2011. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm-igen alig, hogy beletettem egyből kijött a két csík:) Ezt el sem hiszem, már több mint 2 éve próbálkozunk!!!!
2011. okt. 14. 17:56
 5/26 anonim ***** válasza:
Akkor kétszeresen is grat! :)) /1. hsz/
2011. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Még egy olyan kérdésem van, hogy nekem nagyon nagyon alacsony a progi szintem, azt mondta a doki természetes úton nem lehet gyerekem....


Holnap ha az első dolgom az lesz, hogy bemegyek abba a kórházba akihez tartozom, akkor fel tudnak nekem írni progeszteron pótlót? Nem baj, hogy hétvége van?

2011. okt. 14. 18:00
 7/26 anonim ***** válasza:
hm, amikor anyum teherbe esett az öcsémmel, neki is alacsony volt a progeszterinszintje. én azt olvastam, hogy a progeszterinszintet a terhesség előtt kell felhúzni az elfogadható szintre, hogy a baba jó nyálkahártyával tapadjon meg. javítsatok ki, ha nem így van. de feliratni miért ne lehetne? jó babázást, irigyellek (bár nekem még messze van a baba), és még egyszer gratulálok!
2011. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

csak azért gondoltam, mert szombat lesz, és lehet elhajtanak..:((

...de nem szeretném megvárni a hétfőt...

2011. okt. 14. 18:09
 9/26 anonim ***** válasza:
húúúde zebra de jóóó!! gratula!!4
2011. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Gratulálok, anyuka :))

Ha nem írják fel a progeszteront, akkor vegyél egy üveg méhpempős mézet, és azt nyald be hétvégén. Többet ér, mint bármilyen gyógyszer.

Egyébként mit akarsz felíratni? Crinone gélt? Dícsérik sokan.

2011. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!