Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszteltem megnéznétek,...

Lh teszteltem megnéznétek, hogy ez erősödés-e? Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

itt a kép: fentről lefelé 10dpo-12dpo reggeli első pisiből



[link]


2010. nov. 28. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs kép.
2010. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2010. nov. 28. 12:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez bizony erősödik, de én a helyedben ellőnék egy 10-es hcg-t... DRUKKOLOK!
2010. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

szia, köszi a kommentet. kellett a megerősítés nem szeretném bebeszélni magamnak.


hcg-t csak 1 napos késésnél fogok ellőni :)

2010. nov. 28. 13:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bocsi az OFF-ért,nekem ma a 8. dpo-n olyan erős a csikom mint neked az utolsón.Szerintetek akkor esélyes nálam is baba?

Tegnap már volt csík,mára erősödött...


Mikorra nem várod pontosan?


Én 10essel szerdára tervezem a tesztet.


Drukkolok Neked!!!

2010. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

szia utolsó


szerintem én is elszámoltam magam ugyanis, a ciklusom 28 napos viszont nem 14.napon volt az ovum hanem 15-16.napon. és a dpo-t elvileg onnan kell számolni. szóval szerintem én nem 10.napon voltam mikor kezdtem a jóstesztelést, hanem 9.en.


a mensi elvileg szerdán jön meg vagy ma..


mutatom a mai tesztemet (12 vagy 13 dpo, nem tudom pontosan)


[link]


mit szóltok?

2010. nov. 29. 08:24
 7/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szépen erősödik. :o)

2010. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, erősödik. A helyedben én ma már tuti csinálnék egy HCG-t. Az enyém tegnap negatív lett, barnázgatom, vagy valami olyasmi jön, de a mensi még sehol...
2010. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem merek még tesztelni, mert én jelentősebb erősödésre számítottam....


nézzétek meg ezek alapján [link]


egyébként most jöttem rá, hogy elszámolhattam magam...tegnap teszteltem egy hcg-t (amiről azt hittem 12 dpo, közbe csak 11 volt) és teljesen negatív lett.


az ovum szerdán volt és ha még azt nézzük, akkor szerdáig kell várnom mert lehet, hogy be sem ágyazódott még.

2010. nov. 29. 08:54
 10/14 anonim ***** válasza:

szia,szépen erősödik,de ne éld azért bele magad,nekem mindig erősödik mensi előtt,mindig elhitetem magammal hogy talán baba,de sosem :( remélem neked baba...

most jóstesztelsz először? mert ha máskor mensi előtt nem szokott erősebb lenni,akkor szerintem baba :) drukkolok!

2010. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!