Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? 5 napot késett,...

Mit csináljak? 5 napot késett, cicifájás és egyéb tünetek voltak, teszt szerdán negatív volt, a doki a várható mensi napján nem látott semmit csak 5mm -es nyh-át. Azt mondta semmit sem zár ki.

Figyelt kérdés
Viszont tegnap este óta görcsölök, ma meg iszonyatosan. Vettem be már 3 nos-pát meg 2 rutascorbint. Azt hittem megjön de 3-4 csepp volt eddig semmi több ,pedig az első napon nekem erősen szokott meglenni. Egyszer már volt egy vetélésem a 6 hétben.
2010. nov. 29. 17:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az +. Hívd fel a dokid, hogy mi a teendő? Szerintem uh-ig fekvés.
2010. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok!!!!!!!!Igen én is délután csináltam és halványan de ott volt.Ne izgulj.Hívd fel majd a dokit.Jó babavárást!
2010. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát,akkor bizony lehet terhes vagy.

Gratulálok :)

2010. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát én még nem gratulálok, az öt miliméteres nyálkahártyába nem tud beágyazódni, ahhoz elvileg minimum 8 mm kell, hogy legyen, de kívánom, hogy ne legyen igazam. Szorítok.
2010. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De múlthét szerdán volt 5mm, azóta hízott. Akkor még a teszt is nega volt. Még bármi lehet, én csak a görcsölés miatt aggódom...
2010. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

sziasztok!köszönöök mindent. van baba ,csak méhen kívül :( :( bent akartak tartani a kórházba de haza jöttem sajnát felelősségemre,reggel 7-re megyek vissza műtétre.

És nektek köszönhetem ,hogy megtudtam mert ha nem írjátok nem csináltam volna tesztet,.sziasztok

2010. nov. 29. 22:54
 17/21 anonim ***** válasza:

Annyira sajnálom!remélem már túl vagy a műtéten!

Megírod majd, hogy hogy vagy?

2010. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!
2010. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tegnap 17:32, 18:53, 20:44 vagyok. Nagyon sajnálom :(
2010. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

sziasztok.élek és vitulok. Képzeljétek este a 2 hély a két doki a 2 kézivizsgálat és a 4 Uh szerint nincs semmilyen terhesség. Ma volt a kórházban EKG, röntgen,vérvétel stb. erre Uh előtt 1 órával elkezdtem erősebben vérezni,majd meg is jött.

A dokik sem értették, a vér hcg 3 ami semmi szinte.

Ők nem értették így én sem. Mindegy megúsztam a műtétet, és most haza is jöttem saját felelősségre megint.reggelig bent akartak tartani. Egész nap szenvedtettek a semmiért :( ennyi modern gépek.

azért köszönöm mindenkinek aki aggódott értem. :)

2010. nov. 30. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!