Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 évesen vállalnátok babát?...

22 évesen vállalnátok babát? Még szülőkkel lakunk de mindent megtennénk egy piciért. Nem korai ilyenkor szülni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
De korai.Szülők nyakára meg pláne.Gondolom gyedet sem kapnál.
2010. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám.
2010. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem amíg bizonytalanság és kétely van benned, hogy nem túl korai-e szülni, addig ne vállaljatok gyereket.

Akkor inkább gondold át, pontosan mi is okozza a kételyeidet, félelmeidet és kezdj el azon dolgozni, hogy sima legyen az út a gyermekvállalás előtt.

Lehet, hogy nem 1-2 nap alatt fog megérni benned a válasz,de ha rájössz és valóban érett leszel a gyerekvállalásra már nem fogsz a korodon aggódni.

2010. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Én is 22 évesen szültem(most 23 vagyok), a legtökéletesebb életkor a terhességre és szülésre 20 évesen van! Utána minden egyes évvel csökken a "minősége" a petéknek. :) Amúgy otthon laktam én is, amikor teherbe estem, párom odaköltözött hozzánk, oda született meg a babánk. Azóta külön költöztünk és éljük boldog életünket. :)
2010. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 21 évesen született az első fiam.Még 3 évig laktunk szülőknél.És 24 évesn a második már a saját lakásunkba.

Mindenki másképp gondolja.Valaki azt fogja mondani,hogy még szórakozz,valaki meg azt,hogy persze,jó dolog.Nektek ,kettőtöknek kell eldönteni.Mert ketten fogjátok felnevelni és nem az itt tanácsot adók.

2010. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
22:48-as vagyok. Első hozzászoló: én kapok gyedet és egész jól kapok, majdnem a maximumot. :) Kaptam a TGYÁS-t is. :D
2010. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
22 vagyok, és nem. Én is szülőkkel lakom, tanulok, és bár mondták, hogy mindenben támogatnának, ha esetleg úgy adódna a dolog, biztos, hogy nem vállalnék gyereket. Egyrészt egyáltalán nem érzem, hogy kéne nekem egy baba, de még ha szeretnék is, akkor sem szülnék addig, amíg még magamat sem tudom teljes mértékben eltartani.
2010. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem! 27 vagyok, már két éve a saját házunkban élünk a férjemmel, de még fél évet várnunk kell, hogy normális GYED-et kapjak! Pedig szüleim elég tehetősek, tudnának támogatni, de nem nekik akarok gyereket szülni. Ők felneveltek minket a tesómmal, ez bőven elég.
2010. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok és remélem hamarosan jön a baba, bár már nem lakunk a szülőkkel :) Már 1 éve várunk rá! Épp ezért jó, hogy ilyen fiatalon neki láttunk. Már járunk kivizsgálásokra.

Teljes anyagi biztonság pedig sohasem lesz!

2010. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Babybogyó87 ***** válasza:

Szerintem ezt ti döntsétek el, és ne másnak a véleményére hallgass. Én majdnem 23 voltam, mikor megszültem a lányom (most fél éves), és most úgy néz ki összejött a következő gyermekünk. Én nem bántam meg. Bár mi már külön éltünk a szülőktől, de mostmár az anyósoméknál lakunk, és nekem így sokkal jobb. Szülőkkel, vagy szülők nélkül, lényegtelen. De ha szülők a közelben vannak, nagyon sokat tudnak segíteni.

És még mielőtt lehurrogna valaki, nem az anyósomnak szültem a gyermekem, bár az én történetem elég durva, ezért is költöztünk ide, mert teljesen depressziós lettem. Voltak problémáim és nem a férjemmel, sem az anyósékkal. Teljes mértékben én nevelem a lányom, max 1-2 óra hosszát, ha vannak vele a nagyszülők. Egyébként is nagyon anyás, hála az égnek.

Úgyhogy kedves kérdező én azt mondom, hogy a szívedre hallgass. Ha készen állsz rá, nyugodtan vállaljatok be egy picit. Nem korai.

2010. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!