Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára "nem" vártam, mert...

Mára "nem" vártam, mert reggel lement a hőm ahogy szokott. De nincs semmi jele. Előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam és biztos voltam benne hogy jönni is fog. A hőm mára szépen lement és(nagyon kevés és ritkábban előforduló mint szokott) olajos folyásom volt.

Helyette ma egy barna maszat jött(pedig ha így lemegy a hőm aznap már ömlök) és egyébként száraz vagyok.

Semmi mensi görcs, semmi pattanások.

Ha lement a hőm akkor biztos nem hogy nincs baba és erősödni fog a vérzésem?


2009. jan. 16. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hő lemegy, az általában azt jeleni, hogy meg fog jönni. De persze, kivételek mindig vannak. Szorítok azért!
2009. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem mérem a hőmet, de az előző hónapban nagyon is azt hittem, hogy babás leszek, mert alig volt menszis görcsöm, barnás-pirosas volt a vérzés és nem jöttek ki rajtam pattanások. Vettem tesztet, hogy végére járjak a dolognak, 2* is teszteltem, de semmi.

Szerintem készülj fel arra, hogy meg fog jönni, max. kellemesen csalódsz, ha nem, vagy ha a teszt + ;-)


Ha negatív, akkor se keseredj el, minden vég vmnek a kezdete: új hónap, új próbálkozás!

2009. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit ment le a hőd?

Nekem is lement, de csak nem akart megjönni...

Mondjuk nekem az alaphőm 36.4

36.6-ról ment le az alaphőmre, illetve 1 napot alá 0.1 tizeddel, és mégis babás voltam.

Sajnos az a baba is angyalka lett (második)

Hidd el, minden lehet.

Ha estére sem jön meg, lőjj el egy tesztet reggel!

Drukkolok! :)

2009. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Korai terhességnél előfordul, hogy lemegy a hőd, de ha visszamegy és ott is marad, akkor nagyon is ott lehet a babóca! :) Úgyhogy ebből még lehet baba!
2009. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát az igazat megvallva megjött péntek este, de csak vér volt és kevés. Szombaton volt erősebb de csak vér sötétebb és minimális méhnyálkahártya szinte semmi. ma meg pecsételek már tampon se kéne. A hétvégét szinte átaludtam volna. A melleim nem fájnak de a mellbimbóm úgy megdagadt hogy ihaj. Hihetetlen fejfájásom és székrekedésem van. A furi az hogy egy napig volt meg nekem mindig 5-6 nap és hihetetlen görcsökkel gyógyszer nélkül ki se bírom. Most meg észre se vettem hogy volt. Abszolút nem fájt semmi.

Nem tudom. Szerintetek? Ha még elolvassátok.

2009. jan. 18. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok! Szerintem várj hét közepéig és csinálj egy tesztet! Lehet baba van a dologban! Volt bármi változás az előző ciklusodban? Pl. elkezdtél szedni valami gyógyszert...? Nagyon szorítok!
2009. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Semmi változás nem volt a ciklusomban. Szépen volt pém is. Ez az egy napos mensi is nagyon szokatlan. Megnőttek a melleim, halálosan fáradt vagyok, nincs pattanásom, abszolút nem fáj a hasam(csak a fejem) stb. De ma reggel 36,3 mértem.:( Ez peteérésnek is alacsony nálam. Bár lehet azért volt ilyen mert egész éjjel járt az agyam a reggeli mérésen. Mert egyébként napközben is hőemelkedésem van és hétvégén reggelente nagyon lázas érzetem volt.
2009. jan. 19. 13:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! utlsó vagyok! Hát ha még minig nem jött meg, akkor van remény! Mindenki szervezete másként működik! Hallottunk már olyanról, akinek rendesen lement a hője, mégis babás volt. Tesztet csináltál már? SZORÍTOK
2009. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Tesztet nem csináltam, de tegnap voltam uh-on. Azt mondták nincs baba mert vékony a nyálkahártyám, meg még egy pici folyadék van a méhemben(ezt mit jelent nem tudom). De a tünetek vannak továbbra is.:( A doki szerint nincs hormonproblémám.

Tanácstalan vagyok.

2009. jan. 21. 11:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva újra próbálkozhatunk! ;) Jönni fog a baba, hozzád is, hozzám is! Csak ne keseredj! :) p
2009. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!