Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esem teherbe? A...

Miért nem esem teherbe? A korom miatt?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok. Már van egy 3 éves fiam, de szeretnénk neki tesó. De már 15 hónapja próbálkozunk. Igaz az előző terhességemnél is kellett egy év, sőt elötte már volt 2 terhességem, mindkettö elhalt az elején, ott is 1-1 évet kellett várnom. De most már türelmetlen vagyok, hogy kifutok az időből. Azt hittem, hogy egy év most is elég lesz. Reménykedjek még, vagy adjam fel?
2009. jan. 17. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én azt mondom ne add fel, de ha meg nem sikerül, örülj a kisfiadnak, aki már ott van. Én idén leszek 30, és 7 hónapja próbálkozunk, első babával. Mit nem adnék érte ha legalább egy lenne. Kb. annyi leszek mint te mire a kistesóhoz érünk.:)

Kitartás!

2009. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Ne add fel! Az igaz ugyan, hogy az életkor előre haladtával csökken a teherbe esés esélye, de azért közel sem lehetetlen.
2009. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elöször is nem kell rástresszelni. Hidd el, minden gyermek egy áldás! Van akinek sajnos egy sem adatik meg...

Szóval csak nyugodtan, próbálkozzatok tovább. Egyébként így 40 fele (statisztika alapján) átlagosan 24 hónap alatt jön össze!

Ha nem akarsz mindent a véletlenre bízni, akkor javaslom a terhes vitamint, esetleges hömérözést. Szerintem nálatok is hamarosan sikerül!

2009. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a bíztatást! Már tényleg nagyon el vagyok keseredve. Sokszor már fel is adtam magamban a dolgot, de ha meglátok egy pici babát, vagy ilyen oldalakat olvasok azonnal szülni akarak még. 3. válaszolónak: azt a tojásfehérje folyásból mindig tudom, hogy mikor van peteérésem, de mióta szültem a folyásom mennyisége is kevesebb, sokszor alig veszem észre. Lehet, hogy már nincs is peteérésem? Vagy a szülés után megváltozhat?
2009. jan. 17. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, de ne akard görcsösen.

Egy év után már fordulj nyugodtan dokihoz, tudnak segíteni, hogy könnyebben teherbe ess.

2009. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 7 évbe telt mire összejött a baba. Már teljesen feladtam. A titok tényleg csak annyi volt, hogy nem szabad rágörcsölni (az élet más dolgai felé irányítottam a figyelmem). No meg persze az időzítés :) Nekem sokat segített az ovulációs mikroszkóp, pár pillanat alatt pontosan kimutatja, hogy van-e peteérés.

2009. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 37 múltam és én is féltem hogy nem jön össze. Vettem LH tesztet, mert az megmutatja mikor van peteérésed és hogy van-e. Én a mikroszkóppal nem boldogultam ez az LH teszt vizelettel működik és egyértelműbb. Nekem a teszt segítségével azonnal sikerült a baba. Bár sajnos egy baleset miatt elment, viszont rá 2 hónapra spontán terhes lettem és most 33 hetes vagyok. Ne add fel! Szedjél vitamint és vegyél tesztet! Sok sikert!
2009. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves szavaitokat. Utolsó válaszolónak nagyon sok egészséget kívánok a babához!
2009. jan. 18. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel, szerintem sem. Bár nem nagyon értem a kifejezést, hogy mit is takar a feladás, hiszen szeretkezni ugyanúgy fogsz továbbra is a pároddal, nem vonulsz kolostorba emiatt. Ha pedig szellemileg érted, sokan azt mondják, ahogy a szavaikból kiveszem, hogy nem is baj, ha feladod, mert akkor szokott összejönni, ha nem stresszlesz rá. De a ti (akik itt ennek a kérdésnek a kapcsán írtatok) nagy erőt adtok nekem is, pedig én még „csak” 27 vagyok, de elvesztettem egy terhességet nemrég és már most pánikolok, hogy kifutok az időből. Mondjuk, mi hármat szeretnénk, de lassan már ott tartok, hogy „Csak ez az egy jönne már végre össze!” KITARTÁST!!!
2009. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neked is sok erőt, kitartást és mielőbbi babavárást kívánok!
2009. jan. 19. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!