Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki jövőhétre nem...

Ki az aki jövőhétre nem várja? Mit éreztek már?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 08:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerdára nem várom és semmi különöset nem érzek!

Néha érzem a méhem és sűrűn pisilek,de semmi egyéb! :(

Még csak mellfeszülés sincs, pedig az sokott lenni!


Te mit érzel?

ß

2010. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én se érzek semmi különöset. :(
2010. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nekem már fáj a hasam mintha hascsikarásom lenne vagy nem is tudom.A mellem is.És vizes folyásom van. NEKTEK VAN FOLYÁS?
2010. dec. 4. 08:59
 4/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nekem folyásom sincs.

2010. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én 6 ára nem várom és én sem érzek semmit talán néha a hasam olyan fura!!De a hőm már 4 napja fent van és nem mozdul!!!
2010. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Én 6.ára nemvárom.bár kicsit olyan mintha megakarna jönni,de folyton hányingerem van és állva eltudnék aludni is fáradt vagyok és feszült van még igy valaki?vagy volt már igy és aztán Baba lett belőlle?
2010. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ha terhes vagyok és még a teszt nemmutatja ki akkor a hömérő az igen?mármint ugyértem hogy akkor a hőm az marad ugyanannyin vagy magasabblessz vagy alacsonyabb?
2010. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem 7-én kéne megjönni de nagyon úgy néz ki nem fog mert ma teszteltem egy POZITÍVAT, jó nem olyan sötét a csík, de szépen kivehető, és nem reggeli vizeletből volt. Amúgy fáradt vagyok nagyon, a mellem nagyon érzékeny főleg a mellbimbóm és pirosas lila színű.És legalább egy szmot nőtt. A folyásom sárgás-fehéres ragadós. Gyakori vizelés. A reggeli és esti hőm 37. Reggelente hányingerem van ami sajnos eltarta délutánig alig tudok enni valami. De ez még mindig jobb, anno a kisfiamnál már ilyenkor rég hánytam mindentől, de vele is sok tünetem volt. És a szemérem ajkam teljesen le van lilulva, a végbél környéke is. Még kedden azért csinálok egy tesztet. Sok szerencsét kívánok mindenkinek!
2010. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 10-re nem várom, és nekem is fáj a hasam:( és vizes folyásom is van, nem is kevés, pont olyan mint mensi előtt szokott lenni, csak az a poén, hogy az egy-két nappal szokott előtte lenni nem ennyi idővel, szóval fogalmam sincs mi lesz ebből.
2010. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na nekem már nincs is folyásom remélem nem jön meg. Szurkolok nektek is és írjátok meg légyszi kinek mi lett az eredmény.
2010. dec. 5. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!