Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
 141/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos en sem szolgalhatok jobb hirrel. Nekem is megjott, de NEM adjuk fel ujult erovel, az unnepen nekilatunk, jovore kisbabank lesz, meglatjatok.

E.

2010. dec. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/194 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,ma kénytelen voltam tesztelni, este korcsolyázós sportolós kari party lesz a cégnél és tudni akartam,hogy ugrálhatok-e.Képzeljétek,én lepődtem meg a legjobban mert dupla csíkos lett a tesztem:-) Csináltam egy másik fajtát is és az is zebrás lett.Szóval úgy látszik a mensis tünetek másra is utalhatnak. Szívből kívánom nektek,hogy a következő hónapban átéljétek ti is a csodát!Ha tényleg működni fog ez a kérdés úgy mint egy fórum,akkor mindenképp visszanézek hozzátok és veletek fogok izgulni!B.
2010. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/194 A kérdező kommentje:
óóóóóóó Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De jóóó azért vannak akikek sikerűlt:))) Lányok ezt a kérdést itt haggyuk és ezen dumáluk:)) majdcsak nem tőrlik ki:)) ez egy forum oldal lett:)) De nem akarok senkitől megválli:) Igen is hogy jövőre miden hónapba egyikünknek síkerülni fog és együtt szúrkolunk:))Ha mégis Elveszne a kérdés akkor írok ki ujjatXDJók legyetek én már tegnap ki tomboltam magam Tiszta csilli villi minden:)Csak a lelkem nem az még de majd az is helyre jön köszönhetően nektek:) Na puszi:)
2010. dec. 18. 09:46
 144/194 anonim ***** válasza:

Én is hatalmas GRATULÁCIÓÓÓÓÓT küldök! Remélem hallod B. :)

Az egyik szemem sír, a másik nevet. Örülök, hogy neked mégis sikerült.

Ma csodás délelőttöm volt, kicsit elfeledtette a fájdalmamat. A férjem kicsalt a karácsonyi vásárba, elmajszoltunk egy óriás perecet, elszürcsöltünk egy pohár forralt bort és kaptam egy szép lila sapit is.

A takarítást ma nem folytatom. Ma egy sütit tesztelek. :)

Betty

2010. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/194 anonim ***** válasza:
Sziasztok,nagyon aranyosak vagytok,köszönöm szépen!:)Betty akkor ezt hallottam a távolból?:DD Már csak a mai napot kellene valahogy túlélnem,nem is nagyon mozoghatnék,nem hogy sportolni.:S De majd kitalálok valami kamu dolgot,hogy beteg vagyok.:)Szép napot nektek csajok!
2010. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Gratulalok a pozitiv teszteknek!Akinek meg nem jott osszee,mint nekekem azoknak hajra csajok!!!!Kedves kerdezo nagyon jo otlet,hogy itt tovabbra is irjunk, en biztos fogok!

A.E.

2010. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/194 A kérdező kommentje:
Na szép jó napot mindenkinek:9 Képzeljétek é már megnéztem a köv peteérésemet:9 Mostmár nem 28 naposra írtam hanem 30. Mert az elmúlt 3 hónapba igencsak ennyire jött meg:) Melyiket ajáljátok? mármint netes kalkulátort ami tutira be lövi az időt?hm ez a karácsonyi teszi veszi imádom de olyan fárasztó:) Holnap már a mufinokat sütögetem:)Ti hogy vagytok:)
2010. dec. 19. 14:49
 148/194 anonim ***** válasza:

Én ma egész nap dolgoztam, 12 órában, úgy hogy időm se volt már szomorkodni, bár felesleges is. Most csak előre nézek, és remélem ez a periódus eredményesen záródik. A ciklus.hu szerint a következő peteérésem 3.-án lesz. Így utólag nem is baj, hogy késett, mert így nem pont Szilveszterre esik.

A takarítás még mindig nincs kész, holnap elkezdek sütni, megcsinálom a linzert és a gyümölcskenyeret.

Veletek mi újság csajok? B. mit tereltél a korcsolyázós bulin? :) Betty

2010. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/194 A kérdező kommentje:
Kösz szupi ez az oldal:) ciklus.hu:) Hátha segít:)jó süti sütögetést egy kis finom illatot kűldj erre hozzám:)
2010. dec. 20. 07:22
 150/194 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,húú hát nem volt könnyű,van egy nagyon jó barátnőm a cégnél neki elmondtam hogy mi a szitu és fedezett.Óránként nyomtak a kezembe valami piát,és szegénynek mindet meg kellett innia:-)A végére már vicces volt:-)Ja és azt mondtam hogy menstruálok és rengeteg fájdalomcsillapítót vettem be.Holnap megyek dokihoz ha minden igaz.Szorítsatok,az előző babák itthagytak,őt nem akarom elveszíteni:-(((((Egyelőre nem is tekintem magam terhesnek.Na mindegy. Nekem is el kellene már kezdenem a mézikali sütést:-)Csajok,ha jól számolom,mindenkinek mozgalmas szilvesztere lesz?;)B.
2010. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!