Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
 191/194 A kérdező kommentje:
Valaki le nyúlta a kérdésünket:) ki rakta ma hogy ki nem várja január10 ig:( Na ezek után majd másik kérést találunk ki:))
2011. jan. 2. 14:26
 192/194 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen benne a kérdésben a MOSÁS szó, akkor tuti tudni fogjuk, hol gyűljünk megint :))))

Ciklusnap 12 van ma, ovuteszt ma lett pozi, tegnaptól már nagyon mosunk...reggel, este :)))) Tina

2011. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/194 A kérdező kommentje:
Ó Tina:)) Ez tuti jó ötlet:) Kiírom hogy Ki nem várja Január13-17 körűl? Ki mosott jól izguljunk eggyütXD ez lesz a mi kis jelszavuk:) Én ma a 17 ciklus napon vagyok és úgy tűnik hogy tegnap vagy előtte volt pém:) Ezerrel mostunk már már túlzásba víve:)De a lényeg,hogy fénylik a bélyegXD Mosás marad ezek után is de mostmár lassítunk:) Neked meg ezerrel a turbó mosási program:))Szurkolok:)
2011. jan. 2. 19:42
 194/194 A kérdező kommentje:
Lányok ki raktam az újj kérdésünket:) muris lett ott várlak titeket:)
2011. jan. 3. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!