Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/194 anonim ***** válasza:

sziasztok,


KEDVES KÉRDEZŐ TESZTELTÉL MÁÁÁR????? én most nem tervezek még tesót, de elkezdtelek olvasni Titeket és követem az eseményeket napról-napra és Veletek izgulok!!


:)))))


Ági

2010. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/194 Zzssuu ***** válasza:
Kedves kérdező! :-) Te aztán nagyon tudod belénk önteni a lelket!!! :-) Nekem ez az első terhességem lenne, és nagyon bízom benne hogy sem ma sem pedig holnap nem fog megjönni. Alap járaton túl tudom aggódni a dolgokat és először nagyon megrémítettek a görcseim, de így hogy Te is azt írod hogy ez ne gáz talán egy kicsit felengedek. Ja ráadásul a dokimat is felhívtam, hogy SOS baj van :-), szegény nem győzött nyugtatni hogy ez nem baj! :-) Na gondolhatja magában ... ! De jobb félni mint megijedni! :-) Mindenkinek nagyon drukkolok, és nagyon örülök hogy ilyen sokan vagyunk!!!!! Puszi mindenkinek!!!! :-)
2010. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/194 anonim ***** válasza:
Sziasztok,hát hogy a viharba nem írhatnál privit?Örülnék neki:-)De itt leszek veletek!Amúgy a lottón legyen így ötösöm,mindegy úgy alakul ahogy megírtam,a fejfájás megvan tegnap óta,nemsokára jön a hányás,már a fél gyomrom a torkomban van:-((( Nagyon el vagyok keseredve!Reggel szó szerint dührohamot kaptam.Nagyon nem jól alakulnak a dolgaink,legalább ebbe lehetne szerencsém.Mindegy,nem akarom lehúzni itt a hangulatot,örülök nektek!:-) B.
2010. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/194 Zzssuu ***** válasza:
100%
B. Nem húzol le senkit, mindenki tudja hogy ez is benne van a pakliban.Majd a jövő hónapban tesztelsz pozit. :-) Megértem a dühkitöréseidet, csak nyugodtan add ki magadból, vagy éppen írd ki ha neked éppen úgy esik jól, azért vagyunk itt hogy segítsük egymást. :-)
2010. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/194 anonim ***** válasza:
Szia Zsuuu!:-)Nagyon aranyos vagy!Remélem titeket nem kell majd vigasztalni:-)))Hogy vagy amúgy?Többiek mi újság?Görcs,hányinger egyéb új vagy izgalmas tünet? Állítólag a vízöntőknek(mert hogy én az vagyok) 2011-ben fog összejönni a baba,szóval 2011 tutira az én évem lesz:-))
2010. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/194 Zzssuu ***** válasza:
Na ez a beszéd!!!!!! :-)Köszi én megvagyok, görcsölgetek időnként, mellem feszül ! Hogy ez most jó, vagy sem, azt nem tudom! Bizakodom aztán majd meglátjuk! Vasárnap tesztelek ha addig nem jön meg! Remélem így is lesz! :-)
2010. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Feszült izgalommal követem az eseményeket, drukkolok mindenkinek. Az elején írtam, hogy tegnapra nem vártam. Nem érzek semmit, picit volt tegnap hányingerem, szédültem. Nem merek tesztelni, félek negatív lesz. :( Betty

2010. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/194 A kérdező kommentje:
Héjjjj barátném én is vízöntő vagyokXDXd nem mintha ki akadnék ha most nem jön össze de akkor valamit nagyon félre élrzek vagy már megint be hipohondereztem magam??XDXDA görcseim vissza jöttek egy jó kiadós séta után remélem csak jót jelez:) ez aztán a csúcs üdv ujjak:) Szerintem ez a kérdés sok embert gyermekvállalásra unszol mert mi itt már magunkba beszéltük a magzatot remélem:)) Most jönnek azok akik eddig nem akartak babaátXD TE B ne idegeskedj ha van van ha nincs majd lesz:))Szóval érted??:)) Nah ezt most megkeptad:) Vedd le szídásnak:))ZSuu jól vagy?:)
2010. dec. 16. 10:28
 109/194 A kérdező kommentje:
Szia curcin.. még nem majd holnap reggel:)) Szerintem 5 óra felé bármerre laktok hallani fogjátok a sikításomat:))) remélem:)))))
2010. dec. 16. 10:29
 110/194 A kérdező kommentje:
Betty ne félj azért vagyunk itt egymásnak hogy ki bőgjük vagy ki sikítsuk magunkat nincs gáz amíg minket olvasol:) hidd el itt mindenki a lelke mélyén fél ...még ..én is:// De nem mondom el:)) Szurkolunk neked is:) Ez segít:)))
2010. dec. 16. 10:31
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!