Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/194 Zzssuu ***** válasza:
Ja és még valamit, azért mi rekordot döntöttünk a válaszokat illetően, meg az összetartásban is! Na ezt csinálja utánunk valaki! :-))))
2010. dec. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/194 anonim ***** válasza:
Sziasztok,rettenetesen sajnálom,azt hittem mindenkinek pozitív lesz ez a hónap,főleg hogy karácsony lesz.:-((( Szia kérdező,pedig már olyan biztos voltam benne hogy neked sikerült!De akkor mi volt az a pozitív teszt?Én még nem teszteltem,de tudjátok,már napokkal ezelőtt lemondtam a dologról,szóval akkor jövő hónapban drukkoljunk újra egymásért!Nekem nagy segítség, hogy itt voltatok!Betty neked még azért drukkolok!:)B.
2010. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/194 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött meg reggelre se, ezért megcsináltam a tesztet. Egyértelműen negatív lett. Mérhetetlen düh, fájdalom és kétségbeesés lett úrrá rajtam. Míg tinilányok tucatjai csatlakozik a napi 126 000 abortuszt végzők táborához, addig mi egészséges, életerős nők hónapokig, évekig küzdünk, hogy végre teherbe essünk.

Az Új évi kívánságom már nem titok senki előtt, de azért remélem teljesül.

Szenteste a férjemmel elmondunk egy imát értünk, értetek, hogy sok-sok egészséges baba foganjon meg a jövő évben, JÓ helyre, JÓ emberekhez, oda ahol mérhetetlen szeretettel várják, ahol gondoskodnak róla, ahol Ő a legcsodálatosabb hír a Földön. Tudom Ti mind ilyen emberek vagytok, és megérdemlitek, hogy egy kis angyal leszálljon hozzátok.

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek! Betty

2010. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/194 A kérdező kommentje:
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((NaBetty most bőgök. nem azért mert rosszat mondtál hanem mert annyira igaz és szép.Szurkolok neked nagyon te leszel a mi beteljesűlt állmunk remélem:) barátném nem tudom mi volt az a pozitív igaz írtam gogy száradás utáni volt lehet szellem csík:( Na de fel a fejjel csajok jövő hónapba és ha kell egész évbe itt leszünk egymásnak össze tartunk:) jövőre mindenkinek sikerűlni fog:))Na nem látok a könnyeimtől:(( Szip-szipp:(
2010. dec. 17. 09:54
 135/194 Zzssuu ***** válasza:
Betty ez szép volt! Nem találok szavakat! :-), :-(( De nem adjuk fel! Majd jövőre!!!
2010. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/194 anonim ***** válasza:

Kitomboltam magam, mert a férjem nincs itthon. Hagymalevest főztem, úgyhogy záporozhattak a könnyeim a legnagyobb indokkal, és mellesleg kész vagyok a karácsonyi nagytakarítás felével. ;)

Csak úgy tombol bennem a tenni akarás. Tenni valamit, valakiért, akit már úgy várunk.

Idegesít az is, hogy nem jött meg, pedig már úgy tűnt beállt a fogamzásgátló elhagyása után. Most megpróbálok nem gondolni semmire, sütök, főzök, takarítok, dolgozok, intenzíven űzöm a karácsonyi előkészületeket. Azért lehet, hogy az új évet a dokimnál kezdem. Megpróbálok nem rágörcsölni, úgy mint ahogy eddig. Talán az a baj, hogy nagyon akarjuk, első babánk lenne, 24 éves vagyok.

Kitartás s türelem mindenkinek. Örülök, hogy vagyunk egymásnak. :)

2010. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/194 anonim ***** válasza:
SZia Betty,ez tényleg szép volt:-) Ilyen az élet,soha nem a becsületes,tisztességes embereknek van szerencséjük.Igazságtalan ez az egész.Én is ugyanígy ki voltam borulva tegnap.Majd még akkor leszek magam alatt,ha megjön.De utána úgy leszek vele,hogy még néhány hónap sírás és hosszú évekre boldog leszek és engem néznek majd irigykedve amikor tologatom a kocsiban a gyönyörű kisbabám:-)Puszi nektek sorstársak!B.
2010. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/194 anonim ***** válasza:

Jaj lányok!!!

Nem is tudom mit mondjak....

Nagyon sajnálom, hogy most nem sikerült és teljesen megértem az elkeseredéseteket, a dühötöket, tudom milyen érzés, sokáig én sem tudtam lesz-e egyszer kisbabánk, de lett és lesz nektek is, ebben biztos vagyok. Imádkozom értetek és a kisbabámért, hogy talán nekem, nekünk most sikerüljön. Kívánom nektek, hogy az új évben újjult erővel "szeressétek" egymást és ne féljetek meg lesz az eredménye!!!!

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Üdv: Anna

2010. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/194 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy ilyen emberekkel találkoztam mint ti:) Annyira jok vagytok hogy az már fáj:) remélem találkozunk még az online világba és nem felejtjük el egymást:) Jövőre babára fel:)) És aki még reménykedik teljes testemmel és energiámmal arra koncentrálok hogy sikerűljön nekik is:))De mostmár én is bele vetem magam a karácsonyi szét visz a takarításimánia projektbe:)Kívánok nagyo békés boldog karácsonyi ünnepeket mindenkinek:9 ÁJárja át a szeretet és a bék az othonaitokat:))
2010. dec. 17. 16:33
 140/194 anonim ***** válasza:

Fura, de nem telik el nap, mikor hazaérek, hogy ne nézzek be ide. Szinte hozzám nőttetek lányok. A kérdés egy élő fórummá nőtte ki magát. :)

A negatív teszt után, volt a napomban egy kis pozitív is. Ma olyan kedvesek voltak velem az emberek, s úgy tűnik meg is jön holnapra és végre kiszámolhatom a következő peteérésem. Tudom nem görcsölünk, de azért érdekel na. :)

Hú, nagyon gyorsan elröpült ez az év. Remélem jövő Karácsonykor már mindannyian a karunkban tarthatjuk a csöppségünket. Ki otthon, ki a szülőszobán. :)

Közben persze folyamatos beszámolót kérek mindenkitől, és ha addig nem szűnik meg az oldal és nem törlik a kérdést, akkor itt gratulálhatunk majd egymásnak a saját kis csodálatos "álma" beteljesüléséhez. Betty

2010. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!