Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/194 A kérdező kommentje:
Jajj sajnálom:(( bár egy kis barnázás még nem a világ csak ne erősödjön fel:)) szorítok nagyon:) szerintem én már nem alszok maXD képzeljétek Délután szunyiztam és felijedtem hogy huu már reggel van izsnyi tesztelniXDXd Aztán jöttem rá még ma vanXd Na áá dehogy is várom nagyon a reggelt:))barátosném te dolgoztál ma? nem nagyon beszéltünk? Hogy vagy ?
2010. dec. 16. 18:13
 122/194 Zzssuu ***** válasza:
100%
Hát lehet a barnázás még nem a világ de azóta megjött! Ezt a hónapot buktam, de majd legközelebb. Már kibömböltem magam rendesen, most már jobb. Azért én is maradok veletek és megy a drukk mindenkinek!
2010. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/194 anonim ***** válasza:
100%
Szia Zsuuuu!Rettenetesen sajnálom:-((Átérzem,hidd el.Én is bőgtem egész nap:-((Remélem a jövő hónap a miénk lesz:-)) Szia barátném,írtam én is neked privit:-) Reggel az lesz az első dolgom hogy megnézzem az eredményedet!De szerintem tuti:-)Én most már jobban vagyok,lefoglalt a melo.Szúr az alhasam nagyon alul,érdekes hogy nem görcsöl hanem szúr,de már abszolút nem foglalkozik vele.Te hogy vagy?Többiek?B.
2010. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/194 Zzssuu ***** válasza:
Köszi B. majd a jövő hónap, ráadásul új év új lehetőség. :-)
2010. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok, sajna nekem ma megjott,de majd kovetkezo honapban de neketek drukkolok nagyon!!

A.E.

2010. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/194 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Sajnálom, akiknek most nem jött össze a babó, de ne adjátok fel! Új év új kezdet én nagyon szurkolok!

És neked is kérdező és azoknak akik mostanában tesztelnek.

Nekem csak picit görcsöl a hasam, de nagyon hányingerem van, ja és új tűnet: olyan érzékeny vagyok, hogy már a tv paprika műsorain is bőgök. már annyira várom a hétfőt, hogy mi lesz, remélem látni már valamit.

Most mennem kell mert már nem bírom, hulla vagyok. Már várom a reggelt, hogy örülhessünk!!!!

Üdv:Anna

2010. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/194 anonim ***** válasza:
Csajok! Ma a melóhelyen tutira hülyének néztek a kollégáim. :) Óránként mentem a mosdóba ellenőrizni, hogy megjött-e. Szerencsére még NEM! Holnap teszt. Drukkoljatok, én is drukkolok azoknak akik még ezután tesztelnek. Betty
2010. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/194 A kérdező kommentje:
Hát sziasztok:/ A kérdező most hatalmas krokodíl könnyeket hullat:(( Fáj a lelkem és azívem is:(( Sajnos nem kerűlt sor a tesztere mert most jött meg:(( Ez az év nem a Vízöntőké. majd jövőre hasítunk:):B A fa Alá meg egy adag szerettet pakolok na és egy vagon tibi epres étcsokit annak fog örűlni Apa:)Én meg megyek hétfőn dokihoz és Placebót íratok a hypohonderségemreXD Mert ez már sokkkk.100% biztos voltam benne és mégse " azt hiszem megyek és tele tömöm magam Mézeskaláccsal"De ti lányok ne csüggedjetek nem lehet mindenki vízöntőXD Nagyon Drukkolok Értetek:))Én meg mától nem számolok nem Írok csak Hőmérőzök mert a doki várja a 3 hónap eredményét:) Figyelek ám rátok attól még hogy Passzoltam:) Sok Puszi mindenkinek a sok lelki erőért:))))
2010. dec. 17. 04:58
 129/194 anonim ***** válasza:

Sajnálom!!!

És fel a fejjel!!

Apát szeretgetni kell és meg lesz a gyümölcse, én is a nagy letörés után kezdek jól lenni,karácsonyi ajándékok vásárolgatása, és a közös jövő tervezése!!

Szerettük volna felcserélni a sorrendet, hogy a baba legyen az első, de akkor haladunk sorba, első a házikónk,amit már ki is néztünk!!

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket

D

2010. dec. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/194 Zzssuu ***** válasza:
Kedves Macimanó82 év mindenki aki bukta ezt a hónapot! Borzasztóan sajnálom hogy ilyen sokan lettünk negák! Bedepiztem mint az állat, az a szomorú hogy én is 100 % biztos voltam, az a kis hang belülről azt súgta, de jól át vágott! :-( De nem baj, majd januárba nekiugrunk! Most itt a karácsony a nyakunkon, törődjünk azzal. :-) Megmaradunk itt egymásnak és majd biztatjuk egymást a jövő hónapban is. :-)
2010. dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!