Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszten érdekes...

Clearblue teszten érdekes csík, miért lehet?

Figyelt kérdés
Reggel clearblue-val teszteltem. Negatív lett. Holnap kellene megjönnie, de az van rá írva, hogy ilyenkor már kb 80%-ban kimtatja. A kontroll csík halványabb mint a terhességet jelző negatív vonal, de meg kéne jelennie egy függőlegesnek is, ha pozítív, na az nincs, viszont van egy félkör alakú vonal a terhességet jelző ablakban a vízszintes vonal felett!? Mi ez? ez a szellem csík? vagy probléma van a teszttel? 5 másodpesrcig kellett volna vizeletben tartani én először csak a dobozt olvastam és ott víz sugár van és az nekem ma reggel nem tartott 5 másodpercig! Szerinetetek? Mi lehet?
2010. dec. 6. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
fotó róla?? majd akkor megmondjuk. fényképezd le, töltsd fel és megnézzük. hajrá
2010. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szabad szemmel látható, más is látja, de képen sajna nem! próbáltam, továbbá anyosom szerint a vízszintes csíkon is van olyan ahol sötétebb, most, hogy mondja az is egyértalmű, de képen azt se látom:(
2010. dec. 6. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem kapott elég vizeletet, csinálj másik tesztet, ha baba van az olcsóbb teszt is kimutatja vagy az érzékenyebb 10-es, amazon, qupido stb. Ha lepisilős a teszt akkor pisilj egy pohárba és mártsd bele a tesztet annyi mp-ig amennyit a teszt ír. Én mindig úgy csináltam, mivel én öt sugárba pisilek és nem tudom eltalálni a tesztet.
2010. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!