Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék felíratni. De nőgyógyász + a gyógyszer ára. :/ azt hallottam, hogy ha kórházba megyek nőgyógyászhoz az ingyenes. Ez így van?

Figyelt kérdés
És ha egy bizonyos gyógyszer szeretnék feliratni (Volinát, mert szinte minden ismerősöm azt szed, és nagyon jó nekik) akkor felírja nekem, ha azt kérem. és meg is felel? (most szednék először) Köszönöm előre a válaszokat (:
2010. szept. 21. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
SZTK ingyenes igen. De ez nem kívánságműsor. Attól, hogy másoknak megfelel, lehet, hogy neked nem lesz jó. Inkább bízd az orvosra.
2010. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
minden "állami", tehát nem magán orvos ingyen lát el. TAJ kártyát, személyit vigyél. lehet, h neked is megfelelő a volina, de bízd az orvosra, hogy mit ajánl. egyénenként eltér.
2010. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Holdtündér ***** válasza:
100%

Nem muszáj magándokihoz menni. Igen, a kórházban ingyenes. De pl. az én nődokim is ingyenes mégis külön rendelője van, nem kórházi.

A lényeg még, hogy ne írass magadtól bogyót, ha van esze a dokinak fel sem írja csak ha megbizonyosodott róla hogy megfelel neked az a bizonyos.

2010. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
én is kórházba mentem növédelmi tanácsadó rendelésre, és a doki megvizsgált , majd megkérdezte h van e olyan amit fel akarok iratni, amiröl hallottam ,v vkinek bevállt a barátnöim közül. uh azért lehet kivánságmüsor is. de amugy nem volt olyan amit akartam, nekem miind1 volt, igy azt mondta akk legyen lindynette 20. tökéletesen bevállt semmi pecsételés semmi galiba nem volt
2010. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
azt ajánlja amelyik gyógyszercégtöl pénzt kap azárt hogy azt irja fel. ennyi
2010. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
SZTK-t én is tudom ajánlani. Én is odajárok évek óta. Amúgymeg nem úgy van, hogy tetszik ennek a gyógyszernek a neve, színe, kishugi, barinő ajánlotta és azt akarom.. Hivatalosan vizsgálatot kéne csinálni, és utána kiválasztani egy gyógyszert, vagy pár kérdés megválaszolása után ajánl neked a doki tabikat. Nekem nődoki ingyenes, tabi meg havonta 2600 Ft. Sztem nem egy nagy összeg a biztonságért.
2010. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod erre csak azt tudom mondani, hogy én Yadine-t kaptam. Az összes barátnőm jól meghízott tőle, és csak rosszakat hallottam róla. És lám, nekem semmi bajom :D Viszont egy másik közkedvelt gyógyszertől meg teljesen ki voltam készülve, ami meg nekik vált be.
2010. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem csinált semmi vizsgálatot...kérdezett pár kérdést, és felirta a lindynette gyógyszert..... 6105.- 3 havonta
2010. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!