Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy valaki nem...

Van olyan, hogy valaki nem veszi észre, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Mondjuk az 5.-6. héten mit kell érezni, tapasztalni, stb? Elnézést a kicsit fura kérdésért. :)
2008. jan. 16. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj:)Én is a 6. hét végén eszméltem rá,h lehet babás vagyok.

Mensi kimaradása a legalapvetőbb jel.Amúgy a legtöbben mérhetetlen álmosságra panaszkodunk a 4. héttől.(Én kb a 9.hétig napi 12-15 órát tudtam aludni,és akkor is nyomott voltam.)A hányinger is sokunknál megjelenik már ekkor.A mindjárt megjön érzés,néha tényleg azt érezzük,de amikor elmegyünk WCre és megnézzük,akkor semmi.A szoásosnál sokkal több sűrűbb folyás.Mellfeszülés,bár én ezt alig éreztem,viszont a melleim elkezdtek nőni,én a 5.hét végefelé vettem észre a méreteni változást először.Hőemelkedés.Néhányunknál derékfájás.

Ezek közül 1-2 szinte mindenkinél jelentkezik.

2008. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!