Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve cigizek, 1-jén voltam...

Fél éve cigizek, 1-jén voltam az utoljára a párommal, és kiderült, hogy terhes vagyok. Tehetek valamit, hogy a babám egészséges legyen?

Figyelt kérdés
1-jén voltam együtt a párommal utoljára, és kiderült hogy teherbe estem. ami a gond ezzel hogy nem sejtettem hogy ez lesz és cigiztem. rendszersségel még nincs fél éve hogy cigizem. tehetek valamit hogy a babám egészséges legyen??kérlek segítsetek!!
2008. jan. 16. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szokj le a cigiről.
2008. jan. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne gyújts rá szedjél vitamint sok zöldséget, beszéld meg a dokiddal, hogy cigiztél. Szerintem az a nagyobb baj ha tovább folytatod. Barátnöm is cigizett terhesség alatt és koraszülött lett a baba. Nagyon pici volt!!

Vigyázz magadra! És gratulálok a bébihez!:-)

2008. jan. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le a cigit,ég sokat javithatsz rajta,ha most már nem gyújtasz rá!
2008. jan. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá. Szedjél vitamint. Grat. a babához.
2008. jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 7.hétig dohányoztam.Akkor derül ki,h babás vagyok.Megbeszéltük még aznap este,h mi legyen,és úgy döntöttünk,h felneveljük.Azzal a mozdulattal letettem a bagót.Pedig évek óta dohányoztam.Néha azért alkoholt szabad fogyasztani,éy 1-1 pohár bor jót tesz.

Egyél egészséges holmikat,rengeteg gyümölcsöt,zöldséget.A húsokból is mendenfélét.(Elsősörban:hal,csirke/pulyka és marha)Kerüld a műanyag,por kajákat!Kávé fogyasztás napi 1-2nél ne legyen több.Járj sokat a friss levegőn!(Nem a városibűzben,ha ott laksz,hanem menjetek sétálni erdőbe,tudom ajánlani a Pilist.)

2008. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!