Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet normális módon teherbeesni?

Lehet normális módon teherbeesni?

Figyelt kérdés

Már fél éve nem védekezünk mivel szeretnénk babát.

De nem végeztem tudományos kutakodást, sem nem mérek mindenfélét, (nem is tudom pontosan) Feltétlenül szükségesek ezek a görbék ovuk, lázmérőzés, vagy a nélkül is születnek még kisbabák?


2010. dec. 11. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet. Én úgy voltam vele, nem csinálok semmit, majd ha jönni akar a bébi,akkor jön. Több,mint fél év után estem teherbe.
2010. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Természetesen igen, születnek, ugyanis a biológia és az emberi test nem változott.

Viszont aki tudja mikor van peteérése, tehát számol vagy hőmérőzik, ilyesmi az csak növelni próbálja az esélyeit mert aki jobban ismeri a saját szervezetét annak valahol könnyebb. Viszont az is tény hogy aki csak úgy szimplán próbálkozni kezd de nem számolgat annak is összejöhet ha pont peteéréskor vannak együtt :)


Biztos most sokan jönnek majd neked azzal hogy nem jó "rágörcsölni" (gyűlölöm ezt a mostanság divatos szót amit divat lett rásütni mindenkire aki számolgat) mert akkor nehezebben jön a baba, de aki csak a peteérést akarja belőni annak annyival nagyobb az esélye hogy tudja mikor kell együtt lenni hogy nagyobb legyen a siker. Ez még nem rágörcsölés!

2010. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. :) Ha nem lehetne, nem lenne az a sok nemkívánt terhesség sem. :(

Egyébként én ikrekkel lettem terhes, ráadásul óvszeres védekezés mellett - bár ugye semmi nem 100%-os védelem - ebből kifolyólag egyáltalán nem terveztünk még gyermeket. Mégis lett kettő, gyönyörű, 21 hónapos gyerekek, akiket imádunk. :)

31/N

2010. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos :) Nekem mindkettö "hagyomanyos" uton fogant, tehat csak kiados szex es semmi mas... :)


Akik sokaig nem tudnak teherbe esni, azok bizony probalkoznak szegenyek füvel faval, nem lehet könnyü.

2010. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet! :) Mi nem is terveztük! A párom szülinapját ünnepeltük meg kellőképpen. :)Fogalmam sem volt hogy mikor van peteérésem, milyen a hőmérsékletem stb. Szerencsésnek tartom magunkat, mert tényleg csak ez az egy alkalom volt amikor teljesen elfelejtkeztünk magunkról és mindenről. De sajnos tényleg sokan vannak akiknek nem megy ilyen egyszerűen. 32 hkm
2010. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos hogy enélkül is teherbe esnek a nők, de aki régóta szeretne kisbabát, egy idő után igyekszik "rásegíteni" a dologra.

Például mi 2 évnél is tovább vártunk a babára, közben 1 év után volt egy vetélésem, és azután megint csak nem jött a baba. Hozzáteszem, hogy mindketten fiatalok vagyunk (30 alatt) és egészségesek. Mikor már megint eltelt egy év, elkezdtem hőmérőzni, a ciklus.hu-n vezettem a görbémet, meg megadtam különböző adatokat, és megjelölt néhány napot, hogy mikor valószínű a teherbeesés. Rögtön sikerült!

Szóval a lényeg az, hogy ez egyénfüggő, ki milyen, és meddig tud türelmes lenni. Bocsi a hosszú válaszért.

2010. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy születnek, még akkor is ha eszerint az oldal szerint ez nem így tűnik. Ha a hőmérőzés, az ovu teszt stb kötelező lenne akkor nekem sosem születtek volna gyerekeim. Előbb vagy utóbb az is teherbe esik aki csak nagyjából sejti, hogy mikor van peteérése. Talán egy picit könnyebb azoknak akik kevésbé tudományoskodnak, illetve ők könnyebben veszik a kudarcokat is. (Vannak dolgok az életben aminek megoldására nem biztos, hogy érdemes a szükségesnél több energiát fordítani, mert ezeknek a problémáknak egy része magától is megoldódik.)
2010. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mi csak szexeltünk és simán összejött a baba az első hónapban, pedig fogalmam nem volt, mikor van tüszőrepedésem vagy hogy hány napja csináltuk. csak élveztük, hogy végre nem kell védekeznünk.

engedd el magad!

2010. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.
2010. dec. 12. 10:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Én mérem a hőmet, nem nagy cucc. Reggelente egy fél perc és így megismerem a saját testem működését. Ettől függetlenül nincs időzített kötelező szex, mert nem szeretném, hogy a babám úgy foganjon...

Engem az sokkal jobban idegesít, amikor babát tervező nők, ill. kismamák alapvető dolgokkal n incsenek tisztában... Olvastam itt régebben egy nőről (huszonpár éves volt), aki azt hitte hogy a nők egész hónapban termékenyek, sőt olyat is, aki úgy tudta, hogy csak mensikor van peteérés....na ez a gáz!!! Meg amikor aktus utáni napon tesztelnek és tüneteik vannak. Rémüldözve írogatnak, hogy valami furcsa nyúlós folyásuk van...stb

Szerintem alapvető dolgokkal tisztában kell lennie egy nőnek.

2010. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!