Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37. napon vagyok. Kb a 28-29.-...

37. napon vagyok. Kb a 28-29.-ik naptól fájdogál a hasam (amikor meg kellet volna jönnie). Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
37. napon vagyok. Kb a 28-29.-ik naptól fájdogál a hasam (amikor meg kellet volna jönnie), úgyhogy minden pillanatban azt néztem/nézem, hogy megjött-e. Tegnap reggel halvány barnás folyásom volt, de nagyon pici mennyiségű. Este sajnos családi dolgok miatt felhúztam magam, és utána nem sokkal erősebben görcsöltem egy kis ideig. Este tusolás előtt már rózsaszínes volt a váladék, és még reggel is. Vettem hát egy tesztet, mert teljesen elkeseredtem, hogy biztos meg fog jönni. A teszt POZITÍV lett! Reggel óta még mindíg van pici halvány barnás folyásom. Mit tegyek? Mikor menjek orvoshoz? Most a kalkulátor szerint 5 hét és 1 nap terhes vagyok.
2008. jan. 17. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a babóhoz! :))) Én felhívnám a dokiat, és a jövőhétre kérnék egy időpontot. Ha szerencséd van, már akkor látja a baba szívhangját, ha még nem, akkor 1-2 hét múlva majd újra visszahív, hogy akkor már tuti, hogy halljátok a babó szívhangját! Vigyázzatok nagyon magatokra! De jó neked! :)))
2008. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz hamar, nem is a szívhang miatt, mert az még lehet nincs, hanem hogy a barnázásodra kapjál valami gyógyszert és hogy a méhen kívül terhességet kizárja uh-gal.

Gratulálok! Nagyon írígy vagyok. :-)

2008. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén gratulálok, várom a hasonló élményeket! Szerintem bejelentkezhetsz az orvoshoz!
2008. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!