Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő elteltével tudja a...

Mennyi idő elteltével tudja a doki megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés
December 9én sajnos történt egy kis baki és most félünk, hogy terhes vagyok. 14én megjött, de csak másfél napig volt meg és a mennyisége is elhanyagolható volt. Utána voltam orvosnál, ultrahangot is csinált, de nem látott rajta semmit... Már kb. egy hete, hogy meg kellett volna jönnie, de még mindig semmi. Kezdjek el még jobban félni vagy megnyugodhatok? És persze mikor érdemes megint a dokinál próbálkoznom?
2009. jan. 20. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szia , az hogy a doki nem látott sem az még nem biztos hogy nincs is ott szerintem holnap reggel egy teszt és az eredménytől függetlenül újra irány a doki , nem szeretnél még babát?
2009. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
attól még nem azt jelenti hogy nem vagy az mert a doki nem tudja 1 hetesen megállapítani egyébként meg nem utólag kell gondolkozni!
2009. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindketten szeretnénk babát, de nem ez lenne a megfelelő alkalom. Ha jön akkor persze megtartjuk.
2009. jan. 20. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már így alakult, ez a beszéd! :-)

Én reggel tesztelnék a helyedben, de így egy hét késés után mindenképp elmennék a dokihoz. Mert ha nincs baba, akkor is ki kellene vizsgálnia, főleg, hogy az előző havid is "fura" volt.

2009. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tavaly is voltak ilyen gondjaim, hogy 3-4 hónapig nem volt vérzésem miután abbahagytam a gyógyszert és az orvos se tudott vele sok mindent kezdeni, felírt valamilyen gyógyszert, attól a következő hónapban megjött és utána megint hónapokig semmi.
2009. jan. 20. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tavaly sem tudott mit kezdeni veled a doki, akkor inkább orvost kellene váltanod...szerintem. Mert ez nem normális dolog, hogy egy nőgyógyásznak ötlete sincs, hogyan segíthetne rajtad.

utolsó v.

2009. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még a héten keresek egy másik orvost. Köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 20. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!