Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Estetek már titokba teherbe?...

Estetek már titokba teherbe? Úgy értem fiatalon és anyukátok tudta nélkül. Ha igen, hogy fogadta a hírt? 22/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
telan terhes vagy???
2010. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
bocs talant akartam irni!!!
2010. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ja:) még számunkra is titok volt.

most 22 vagyok, egy 4,5 hós kisangyal anyukája.

a szüleim nem fogadták jól, főleg h nem is ismerték a páromat. csak 9 hónapja ismertük egymást mi is. 4. hónapban mondtuk el a szülőknek.

2010. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
a kislányom pont szülinapomon született:)
2010. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
amúgy nem kell beleegyezést kérni anyukától ha gyereket akarsz...
2010. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még terhes de tervezzük a babát. A szülőkkel lakunk és kíváncsi vagyok ki hogyan esett túl ezen h elmondja. Nem vették a szülők észre h terhesek vagytok?
2010. dec. 12. 18:56
 7/20 anonim ***** válasza:

én nem éltem velük. már rég más városban éltem, előbb tanulás, egyetem majd munka miatt.nem is volt alkalmuk eszrevenni. amugy kb 5. hónapig nm látszott rajtam.

ha férjnél vagy és van miből eltartani, semmi közük!

2010. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is "titokban"lettem terhes.

Anyukám rögtön tudta, mert ha megéreztem a kávé illatát akkor hánytam.

Rákérdezett hogy "Kislányom, nem vagy Te terhes" Erre én közöltem hogy hagyjál már dehogy vagyok:D


Persze tudtam hogy az vagyok, de meg akartuk várni a bejelentéssel a szívhangot, mert egy babát már elvesztettünk előtte:(

2010. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja és mikor elmondtuk akkor mondta hogy Én tudtam:D Örült neki, az unoka azóta a mindene, már 1 éves.
2010. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

a párom (most már a férjem) mondta el, én féltem. előbb be szerettem volna mutatni őt nekik, de amint meghallották hogy nem magyar azt mondták nem kiváncsiak rá. erre ő felhivta aput. bemutatkozott és elmondta h unokája lesz. apu nem hitte. eljöttek értem, elvittek nőgyógyászhoz akitől még azt is megkérdezték el lehet e vetetni, mondta nem, már tul nagy. amugy sem mentem volna bele. akkor visszavittek a városba ahol éltem, elbúcswúztak, apám kitörölte a telszámomat, azt mondta ő többé nem fog hivni, nem vagyok a lánya, stb.

telt múlt az idő, anyám közben fel-fel hivott, hivtak haza, elmentünk egyszer-kétszer, lassan oldódott a helyzet. most mintha semmi sem történt volna. túl tették magukat, legalábbis ugy tesznek...

2010. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!