Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellem érintés nélkül is...

A mellem érintés nélkül is fáj, a folyásom nem vizes és átlátszó amilyen máskor mensi elött szokott lenni, most krémes és fehér, aránylag kevés. Már öt napja azt érzem hogy szinte bár melyik pillanatba megjöhet. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Gumi balesetünk volt a férjemmel. Tegnap számoltam utánna éppen akkor volt ovulációm. Kb. öt napja vettem észre hogy valami meg változott.

A mellem nem csak feszül hanem érintés nélkül is fáj,a folyásom nem vizes és átlátszo amilyen máskor mensi elött szokott lenni,most krémes és fehér, aránylag kevés.Már öt napja azt érzem hogy szinte bár melyik pillanatba megjöhet.Rendszeres a ciklusom de ilyen tüneteim még nem voltak.A gond az hogy a férjem 1 hét mulva megy külföldre dolgozni és a babát mondjuk akkor terveztük volna amikor visszajön JULIUSBA.Nem igazán szerttem volna egyedül lenni terhesen.Három nap mulva kell jelentkezni a mensimnek,ma reggel egy csikos lett a tesztem .Meg nyugodhatok?A tesztek nem csalnak ugye?


2008. jan. 17. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

szerintem lehet terhesség,attól,hogy ma még negatívat mutatott.Várd meg elözször,hogy kimarad-e.Ha igen,ha´t babóca.Ha baba van a dolgban,örülj neki,Lúliusig nem sok van hára.

39hetes kismama.

2008. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből úgy érzem, hogy most nem örülnél annyira egy terhességnek, tehát ehhez mérten fogok válaszolni.


Egyértelműen babás jeleket mutatsz, különösen, ha eddig a menstruációd előtt soha nem jelentkeztek hasonló tünetek. A tesztelés még nagyon korai volt, hiszen a legjobb tesztek is csak a menstruáció kimaradásának napján mutatnak valós eredményt, a kevésbé érzékeny tesztek pedig csak a kimaradást követően egy kb. egy héttel...

Vagy keress fel egy nőgyógyászt, aki a méh vérbősége alapján megállapíthatja a valószínűsíthető terhességet (vagy akkár egy laboratóriumi terhességi tesztre is elküldhet), vagy - habár erre már nem sok idő van - várj még egy pár napot, és ismételd meg a tesztet. Eddig szabályosak voltak a ciklusaid, tehát nagyon valószínű, hogy 3 nap múlva minden kiderül...


Nincs lehetőség arra, hogy esetleg a férjeddel utazz? Így együtt is lehetnének, ő is elérhetné a célját, és nemsokára CSALÁD lehetnétek! Szorítok azért, hogy mindenki számára jó legyen ennek az időszaknak a kimenetele!

2008. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog jönni, nekem is ilyen, mióta próbálkozunk. Krémes, és fehér a menstruáció előtti napokban, üvöltő mellfájással. Eddig még megjött mindig...
2008. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!