Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üres petezsák miatt sajnos be...

Üres petezsák miatt sajnos be kell fejezni a terhességemet, van még remény egészséges terhességre?

Figyelt kérdés

Jártatok már így és mikor sikerült újból teherbe esnetek egészséges, életképes embrióval?

Én lombikos vagyok, ez volt az első próbálkozásunk.Úgy szeretném elhinni, hogy van még remény.


2010. dec. 15. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem ritka dolog :( Nagyon-nagyon sajnálom ami veled történt! Ebből abszolút nem lehet olyanra következtetni, hogy a következő ne sikerülne! Ez "csak" egy baleset, egy rendkívüli hibája a természetnek. Van remény! Bízz benne! Már az is valami, tudom most ez sem vigasztal... hogy az első lombik bár nem sikerült... de legalább már biztosan teherbe tudsz esni!!! A következő sikerülni fog!


Tessék sírni! És az ünnepekre kivirulni!

http://www.youtube.com/watch?v=VZfjIAmfH8w&feature=related


A leges legjobbakat kívánom neked!!! Sokunknak nehéz ez a karácsony, én még előtte kibőgöm magam :)

2010. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze!Látod sikerült teherbe esned.Csak pozitívan állj a dologhoz.Nagyon sajnálom ami veled történt.Sok sikert kívánok neked!
2010. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben vagy? Ha még csak 5-6 hetes, én várnék legalább még egy hetet, hátha mégis lesz ott baba! Nekem a 6. héten még csak petezsák volt, a doki meg is ijesztett, hogy ilyenkor már dobognia kellene a szívének, de azért visszarendelt egy héttel későbbre, és akkor már láttuk is a kis gombostűfejnyi szívecskét pulzálni. Nem akarlak hiú reményekkel áltatni, de ha csak néhány hetes vagy, én várnék még egy kicsit.
2010. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást.Sajnos nekem már volt egy méhen kívüli terhességem is a múlt évben, azt is nehezen viseltem.És most ez..hát, mit mondjak, állandóan csak sírok, holnapután megyek kórházba.Ráadásul ikrek lettek volna, mert 2 petezsákom van.
2010. dec. 15. 11:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos már a 8dik hétben vagyok. 6. héttől várunk mi is, rengeteg uh és vérkép, 4d UH, szóval minden megvolt már.Sajnos..pedig annyira reménykedtem!!!!
2010. dec. 15. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet gyereked!!!! Én vetéltem 21 hetese, halt el babám 9 hetesen, és mégis van 2 gyönyörű gyermekem! Látod megtapadtak azok a petezsákok! Valakinek nem is tud megtapadni sem. Most nem akarta a sor, hogy hozzátok költözzön egy kis jövevény, de a legközelebbi próbálkozás biztos sikeres lesz! Nem szabad másképp hozzáállni! Sírd ki magad, engedd el őket, és újult erővel koncentrálj a következő lehetőségre. Nagyon sok erőt kívánok, és Isten áldását, hogy sikerüljön Neked is az álmod!!!
2010. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Olyan jól esnek most a bíztató szavak!Isten áldjon meg Téged is a szép családoddal együtt!!
2010. dec. 15. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 3 éve volt egy 3-as ikerterhességem, de művi úton be kellett fejezni, mert mint nálad is nem volt életképes!Most 3 évvel később terhes vagyok is minden rendben!14+4 h kismami

Kitartást!

2010. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

November 29-én volt a műszeres befejezésem szintén üres petezsák miatt. Hát borzalmas volt, nem szeretném ismét átélni. DE! Nem szabad feladni a reményt, miért ne sikerülhetne a következő? Bár nekem nagyon nem volt időm a szomorkodásra, mert a 2 éves kisfiam nem hagyta szerencsére, de szerintem Te se szomorkodj, mert ahogy már más is írta, legalább az kiderült, hogy természetes úton is teherbe tudsz esni, csak nem szabad feladni!


Sok kitartást és szerencsét, annyi gyerkőcöt, amennyit csak akarsz! :)

2010. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom ami veled történt. De vigasztaljon az, hogy valamien szinten már sikerült. Nekem is "volt "egy lombikom csak a beültetésig sem jutottunk el. A férjem nem tudta leadni a spermát. El uszott az egész kezelés, meg minden. Gyönyörü érett petéim voltak, 13 db. És nem lett semmi. Ez októberben volt, most meg nem adnak időpontot csak februárra. Pedig január 5-én már mentem volna. Én meg ezért vagyok rettenetesen szomoru.

Sajnos vagyunk egy páran akik kb. vért izzadunk mire lesz babánk. Fel a fejjel én bizom a 2011-ben.

2010. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!