Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segít hogyha az aktus után...

Segít hogyha az aktus után fekszem még nyugodtan kb 20perc-fél órát? A pé napjain (amikor még lent volt a hő és amikor már felment) voltunk együtt és mindkét alkalommal feküdtem, és egy picit megemeltem a csípőmet.

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, aki szerint ez hülyeség, de ebben a hónapban erre én is odafigyelek, szerintem jó dolog! Hasznos lehet-remélem!
2009. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) én is bízom benne :)
2009. jan. 22. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem segit, a dokik is javasoljak. Sot! Tegyel a popsid ala egy-ket parnat.
2009. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Párnát nem tettem, de egyik alkalommal csak feküdtem több mint fél órát a másik alkalommal meg úgy hogy megemeltem a csípőmet (mint a gyertyaállás) csak a lábamat a falra tettem és így tartottam magam egy darabig, aztán feküdtem nyugodtan. :):) Jók ezek a praktikák. Remélem hatásosak :)
2009. jan. 22. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1,5 év próbálkozás után ennek a módszernek a kipróbálása után jött össze most 2 évesem. Remélem most is hatásos volt :) a gyertyaállás. Sok sikert.
2009. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, Neked is sok sikert!
2009. jan. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!