Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt tünetmentes terhess...

Kinek volt tünetmentes terhessége?

Figyelt kérdés
3 nap késés után 15-n nagyon halvány pozitívat teszteltem Clearblue-l.Volt már két terhességem az idén, de sajnos mind a kettő vetéléssel végződött.Mind1knél tudtam, h terhes vagyok, mert nagyon fájtak a melleim és elég sűrűn jártam wc-re, de azért nem miden tünetben voltak egyformák.Most nincs semmi tünetem, csak a melleim fájnak kicsit(főleg oldalról).Nem duzzadnak és nem is fájnak napról napra jobban.Lehetséges, h most kevés tünetem lesz?
2010. dec. 19. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, minden terhesség más!

Nekem semmi tünetem nem volt,semmi de semmi, csak nem jött meg. Azt hittem késik, de egy hét után teszteltem és pozitív lett:)

Egyszer nem hánytam nem émelyegtem, nem fájt a hasam, a mellem, meg sem duzzadt, semmi de semmi!

2010. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt (az elején) tünetem, 5 hetet vártam, hogy kimutassa a teszt..., csak nem akart megjönni. Később persze volt ételektől való elfordulás meg a legvégén vizesedés, de az már más tünet. De összességében könnyű és boldog terhességem volt.
2010. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem se volt semmilyen semmilyen tünetem és végig kísért a terhességemnél.egyedül 8hónaposan kezdett el fájni a derekam.de am semmi.
2010. dec. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok! :)
2010. dec. 20. 09:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megnyugodtam!Ma tudtam menni dokihoz és minden rendben, jó helyen van.Annyira boldog vagyok!
2010. dec. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!