Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily terhességi gyorsteszt-...

Lily terhességi gyorsteszt- mennyire megbízható? Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Az van ráírva, hogy "1 kiemelt pontosságú" mit jelent ez? Milyen tapasztalataitok vannak e teszttel kapcsolatban? Ma vettem, menzi nem késett, szűz vagyok,de megnyugtatásként mikor csináljam meg, a NAP MELYIK SZAKÁBAN a LEGBIZTONSÁGOSABB?


(1 hónapja pettingeltem a barátommal, s minden bizonnyal bemesélem magamnak a terhességet. nem hatolt belém, nem érintette a péniszét a nemi szervemhez,csak simogatta a nuncimat egy kevés ideig. Mivel rendesen, 33 napra megjött a menzim kicsit megnyugodtam, de nem rendes piros színű volt, hanem barna és menzesz görcseim is csak az első napon voltak. Lehetett-e ez a banás menzi a nemrég beszedett (felfázás miatti) antibiotikumtól vagy mimiatt lehetett ilyen színű a menstruációm?- Ugye nem lehetek terhes???)


2009. jan. 23. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Egy: a lilyről pro-contra tudnak majd mondani, nekem a mensi másnapján mutatta a babót:) van akinek nem... Nem vagyunk egyformák.

Kettő: a fogantatáshoz nem elég a szeméremtest simogatása... Spermiumot kell bejuttatni a hüvelybe, elég mélyre.... Amit leghatékonyabban úgy lehet, ha a pénisz bent van, "tövig". Kézről is kerülhet be sperma, de feltétele, legyen a kézen spermium. ÉS nagyon pici az esélye, hogy nem 100e db hímivarsejt van rajta, csak 100. Ezeknek a nagy része elpusztul a hosszú úton, és alig maradnak, namármost pár ezernek kell maradni, hogy egy bejuthasson a petesejtbe, ugyanis nem véletlenül állják körbe... "oldják" a pete külsejét...

Ha tesztelsz, tesztelsz, de 99,9999999999999999999%, hogy valós negatívat kapsz eredményül, javasolt reggel megcsinálni.

2009. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nem került sperma a kezére és úgy simogatta a nunidat, akkor kizárt, hogy terhes legyél! Tesztelni is felesleges, mert nincs mitől terhesnek lenned!

A gyógyszer okozhat menstruációs zavarokat.

2009. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) A barátom állítása szerint száraz kézzel simogatott, de azt biztosan állíthatom, hogy nem nyúlt fel, csak a hüvelybemenetet és a szeméremajkak körüli részt simogatta s izgatta. Ugye nem lehetek terhes?
2009. jan. 23. 10:44
 4/13 A kérdező kommentje:
Reggel az első vizeletből célszerű megcsinálni a tesztet?
2009. jan. 23. 10:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok megint:

NEM!!!

Ha ennyitől teherbe lehetne esni...

Nyugodj meg!!!

17hetes kismama, akinek hónapok kellettek aktív házasélettel, hogy terhes legyen...

2009. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:) köszi. Sok boldogságot kívánok s jó egészséget Nektek :)

ugye gatyán keresztül (ha a sliccemtől 10 cm-re jutott kicsi sperma attól sem lehetek? vagy ha beleültem volna.. (fel v húzva a gatya rendesen (bocsi a hüly ekérdésekért,de meg sztnék nyugodni rendesen.

2009. jan. 23. 10:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Ennek most már nagyon poén "szaga" van!

Ha szűz vagy nem lehetsz terhes, és gatyán keresztül se!

Ennyire hülye vagy??? Ha így teherbe lehetne esni, szerinted hány várandós lány, és nő szaladgálna a világban?

2009. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2009. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, tudom, hogy zajlik a megtermékenyítés. Mindössze annyit kérdeztem, hogy szerintetek lehetek-e terhes a leírtak alpján vagy sem.
2009. jan. 23. 11:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennyi NEM után kicsit nehéz elhinni, hogy tudod....

Pláne a nadrágos rész...

Bocsi.

2009. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!