Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily terhességi gyorsteszt-...

Lily terhességi gyorsteszt- mennyire megbízható? Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Az van ráírva, hogy "1 kiemelt pontosságú" mit jelent ez? Milyen tapasztalataitok vannak e teszttel kapcsolatban? Ma vettem, menzi nem késett, szűz vagyok,de megnyugtatásként mikor csináljam meg, a NAP MELYIK SZAKÁBAN a LEGBIZTONSÁGOSABB?


(1 hónapja pettingeltem a barátommal, s minden bizonnyal bemesélem magamnak a terhességet. nem hatolt belém, nem érintette a péniszét a nemi szervemhez,csak simogatta a nuncimat egy kevés ideig. Mivel rendesen, 33 napra megjött a menzim kicsit megnyugodtam, de nem rendes piros színű volt, hanem barna és menzesz görcseim is csak az első napon voltak. Lehetett-e ez a banás menzi a nemrég beszedett (felfázás miatti) antibiotikumtól vagy mimiatt lehetett ilyen színű a menstruációm?- Ugye nem lehetek terhes???)


2009. jan. 23. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nyugi!biztos hogy nem vagy terhes!én még ugysem estem teherbe(sajnos)hogy a párommal 5 hónapig egyszer sem védekeztünk.nem olyan egyszerű ez!ha mégis terhes lettél akkor kinevezlek szűz Márjának.
2009. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

99,9999 %, hogy nem vagy terhes. Nyugodj meg! Se a gatyán keresztül, de a simogatástól nem lehetsz terhes!!!

A Lily teszt egyébként nekem nem jött be. Nagyon sokszor volt szellemcsíkos. Volt csík, aztán eltűnt, meg volt, hogy ott is maradt a rózsaszín csík, de mégsem volt baba. Színtelen szellemcsík pedig MINDiG látszott a pozitív csík helyén! Én meg persze azt hittem, hogy baba... de nem. Úgyhogy nem egy jó teszt, hidd el, és a legtöbbeknek ez a véleménye róla, írd be itt a keresőbe! Akinek tényleg pozitív, annak jó teszt, de akinek negatív helyett mutatott halványat, azok nem csípik. :)

2009. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem tuti terhes vagy, hármasikrekkel, és legalább olyan IQ-bajnokok lesznek, mint amilyen te vagy!!!
2009. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!