Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm ha...

Lehet terhes a barátnőm ha valahogy előnedv került a hüvelyébe?

Figyelt kérdés
Barátnőm menzesze nem jött még meg,és attól félünk hogy terhes.Nem feküdtünk le, csak pettingelés volt, de attol félek közben magamhoz nyultam, és utána azzal a kezemmel a Kicsim hüvelyébe.Pedig nagyon odafigyeltem,és megesküdnék rá hogy nem volt olyan a kezem.Nem mentem el, max előnedv kerülhetett az ujjamra.Kérlek minél többen mondjátok el a véleményeteket,nem azt hogy lehet-e terhes,hanem szerintetek az-e avagy sem!Köszönök minden választ! (19/f)
2009. jan. 23. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz semmi gond, csak nyugodjatok meg! Ha egyébként sem rendszeresen jön meg a menstruációja, akkor meg tényleg nem olyan vészes ez a két nap. Nekem viszonylag rendszeresen szokott megjönni, de volt már olyan, hogy egy hetet is késett. :)

Nyugi!

2009. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:Dköszi mindent amit irtatok!
2009. jan. 23. 18:18
 13/15 anonim válasza:
Szerintem is nyugodj meg! Velem is volt már ilyen nem 1x=)(akkor belém is élvezett) annyi h elkezdtem utána parázni és mégkésőbb jött meg...úgy hogy a barátnődnek nyugi nemlesz semmi baj=)
2009. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teszteljen. Ha már késik, és netán terhes, akkor már ki kéne mutassa. De abból amit írsz, nagyon nem valószínű, hogy baj lenne. Nyugi :-)
2009. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket, reggelre meg lettl a menzesze, akkor elvileg mostmár minden rendben van...nagyon emgnyugodtam, de k**rvára ideges voltam! :D
2009. jan. 24. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!