Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér testápolós folyás minek...

Fehér testápolós folyás minek a jele?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy baba?Menszim 17-én múlt el és barna folyásom volt tegnapig.Ma volt egy kis sárga folyásom és elég kellemetlen szaga volt.Most este felé fehér testápolós kevés folyás és nem büdös.Melleim Hétfő óta fájnak és egyre sűrűben fájnak.Reggelente mindig nagy a mellbimbóim.Néha érzékeny és viszked is.Mintha nőttek volna úgy látom.Szédülök,hányingerem van.Fejem is fáj 2napja.Petefészkem szokott szúrkálni,fájni.Hasam is szokott viszkedni pláne az alhasomnál.Néha enyhén görcsölök olyan mintha meg akarna jönni pedig már volt.A héten egyik nap volt egy fél napos enyhe világos vérzésem.Pár csepp.
2009. jan. 23. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem most van pé-ed! Ezek tipikus ovu fájdalmak, nekem is ilyen szokott lenni.

Mindent bele!!!

2009. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak van egy kis gond,hogy a doki mondta,hogy nem élhetünk 5 napig házas életet.Mert kedden megy a férjem sperma vizsgálatra.Én is erre gondoltam és pont most.De igaz hiába probálkoznánk mert eddig nem jött össze 3éve és a sárgatest hormonom alacsony.
2009. jan. 24. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!