Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második baba már 15. hónapja...

Második baba már 15. hónapja nem akar összejönni, van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan,akinek az első hamar összejött a második pedig nem sikerül?? Kiderültek okok,hogy miért nem?? Köszönöm.
2009. jan. 25. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk is az első könnyen össze jött. Szinte az első "éles" hónapban. Kitesót meg már másfél éve várjuk. De, már készülünk az inszeminációra.

2009. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetbe vagyok. Van egy nyolc éves lányom a kistesó meg nem akar jönni. Már két és fél éve próbálkozunk.Vettem ovutesztet, mindenféle teákat vitaminokat de semmi. Most voltam januárba orvosnál, úgy gondoltam nem várok tovább. Kiderült, hogy nincs peteérésem. Nem értem, hogy lehet ez, pedig az ovuteszt minden hónapban pozitív eredményt mutatott. A doki szerint van ilyen. Most kaptam clostyilbegyt tablettát meg folsavat és várom hogy ér e valamit. Minden jót, sok sikert neked!!
2009. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat:)

Nekem is 8 éves a gyerkőcöm csak nekem fiam van)

Ő az első próbálkozásnál sikerült a kistesó meg nem akar összejönni,majd jövőhéten megyek orvoshoz,lehet,hogy már előbb kellet volna. Remélem nektek is hamarosan sikerül és nekem is.!!!

2009. jan. 25. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekunk van egy 3ès fèl èves kislànyunk mi tavsz otta probàlkozunk...velem minden rendben de a fèrjemnek sjnos kevès a kisketona.............
2009. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A második válszolótól kérdezem, hogy a doki elküldött vérvizsgálatra is? Mert nekem például azért nincs peteérésem, mert magas a prolaktin szintem és ez gátolja a peteérést. Tehát ezt a hormont kell rendbetenni és elvileg összejöhetne. Mi is kb másfél éve probálkozunk a férjemmel, van egy 16 éves(lassan 17 :) ) lányom, tavaly tavasszal összejött, de sajnos 7 hetesen elment a baba. Dokit váltottam azután és a mostani dokim mindent kivizsgált, hogy kiszürjünk mindent, hogy mi okozhatta a vetélést. A magas prolaktin okozhatta. Eléggé megviselt mikor elment a baba, mert nagyon vártunk már rá. Szóval vizsgáltassátok ki magatokat rendesen, mert mégha össze is jön és van valami baj, amit nem tud az ember, akkor elmehet a baba.
2009. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!