Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal elindítottuk a baba...

Párommal elindítottuk a baba projektet. Elkezdtem szedni az Elevitet. A következő mitől lehet?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam már, hogy hogy a Elevitnél és ha valaki állapotos lesz, akkor székrekedés előfordulhat. Nálam viszont az ellenkezője áll fent. Nekem sajna elég lassú az emésztésem és amióta az eszem tudom sokszor örültem ha hetente egyszer, vagy kétszer eltudtam menni nagy WC-re. Nem sokkal miután elkezdtem szedni az Elevitet azóta viszont minden nap tudok menni (szerencsére). Tesztet még nem csináltam, mert még korainak tartom. Csak jövő hétvégére nem várom. lőre is köszi a válaszokat.
2009. jan. 25. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy rád így hat! :D Egyébként a terhesség alatt nem csak az elevittől lassúl le az emésztés, hanem azért is főként, mert mindent igyekszik megemészteni a szervezet,s felhasználni, mert több mindenre szüksége van, s azt kivonja magának, és raktároz. Lehet ha teherbe esel, nálad is fordul majd a dolog.

Sok sikert!

2009. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egész terhességem alatt inkább könnyebben jöttek ezek a dolgok, és többször is. Ez szerintem egyénfüggő. Én is szedtem Elevitet, de már abbahagytam, s ugyanúgy inkább hasmenés jellegű, mint székrekedés.
2009. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valőszínű, hogy rád így hat az Elevit. Nekem terhességem előtt székrekedést okozott és hipp-hopp híztam tőle 3 kilót. Abba is hagytam egy hónap után.

De! Remélem, hogy hamarosan terhes leszel és talán már érzel magadon ennél konkrétabb, jellemzőbb tünetet! Tesztet ne csinálj még, mert elvileg még tart a beágyazódás, ha elkaptátok a pillanatot.

2009. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. majd megírom mi lett a végeredmény.
2009. jan. 26. 06:27
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: eddig annyit érzek, hogy majd leszakad a derekam, nyűgösebb vagyok meg hol jobban, hol kevésbé fájnak a melleim. Ma reggel úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, de ha 28 nappal számolok akkor csak 30.-án kellene nem megjönnie. A pirulát dec. közepén hagytam abba.utána mondjuk 24 napra jött meg.
2009. jan. 26. 06:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajna ma megjött :(
2009. jan. 28. 08:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Üdv Mindenkinek! Tegnap este tesztetem egy + :)
2009. aug. 4. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!