Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu tesztemen látható a...

Ha az ovu tesztemen látható a második csík de halványan, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Azt írja a tájékoztató, hogy ilyenkor nincs LH csúcs! Ez azért jelentheti azt ,hogy nemsokára az lesz?
2010. dec. 27. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vagy lesz vagy volt. Vagy a fel- vagy a leszálló ágat kaptad el.
2010. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű hogy lesz, mert kb 5 napja múlt el a mensim!

Mikor érdemes próbálkoznunk?

2010. dec. 27. 19:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tesztelj minden nap ovuteszttel és kiderül. 5 napja múlt el, tehát 10. ciklusnap környékén vagy, ha átlagos hosszúságúak a ciklusaid akkor 2-3 nap múlva mindent bele. De mondom, az ovuteszt pontos választ ad majd.
2010. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, majd próbálkozunk!
2010. dec. 27. 19:51
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak full hatarozott pozitiv volt lh-teszten ket napig, elotte, utana csak egy csik.

De meg regebben olvastam valahol olyat, hogy az ovuteszten csak az szamit biztosan pozitivnak, ha a masodik csik olyan eros, vagy meg erosebb, mint a tesztcsik.

Szoval ez meg nem pozitiv. Ha eddig nem volt az, akkor valoszinuleg ezutan lesz.

Viszont ez eleg koran lenne.

Hany naposak a ciklusaid?

2010. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy 13 éve menstruálok,eddig mindig pontosan 28 napra jött meg. Három hónapja próbálkozunk babásodni azóta 32-35 napra jön meg, nem tudom, hogy miért és másabb is! Azért nézem az ovut, mert hallottam, hogy vannak nők akiknek közvetlenül mensi után van, nem félidőben! Csak tapogatózom, hogy miért nem estem eddig teherbe, mert azt hiszem mindent a megfelelő időben csináltunk (ciklus.hu szerinti ovu idején 2 naponta) meg persze a hónap több napján is! Szoktam tapasztalni tojásfehérjéhez hasonló folyást, az tuti hogy az ovu jele?
2010. dec. 28. 19:15
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocsi kb a ciklus 14-16.napján észleltem a folyást!
2010. dec. 28. 19:16
 8/18 anonim ***** válasza:

A folyasrol nem tudok semmit, mert en nem igazan figyelgettem.

Korabban nem szedtel fogamzasgatlot? Mert lehet, hogy amiatt volt az utobbi idoben pontos 28 napos ciklusod, ha esetleg par honapja hagytad abba, akkor lehet, hogy most amiatt valtozo a hossza.

De ez csak egy otlet.


Az elso gyerek nalunk spontan fogant, a masodiknal ovutesztet hasznaltam, mast nem igazan figyeltem magamon.

En is olvastam olyat, hogy csak ket naponta szabad szeretkezni a tokeletes spermakhoz, de megmondom oszinten, hogy engem ez nem erdekelt.

Az elso gyerek ugy fogant meg, hogy a ferjem elotte elutazott, egy hetig nem lattuk egymast, amikor hazaert ejjel-nappal egyutt voltunk napokig, annyira orultunk egymasnak es az 5. ilyen napon fogant a baba. Szoval ha nalunk igaz lenne, hogy nem szabad gyakran egyutt lenni, akkor o nem foganhatott volna meg. :-)

Ebbol kiindulva a masodik gyereknel amikor pozitiv lett az ovulacios teszt mi beleadtunk apait, anyait, nem hagytunk pihenonapot. Ez volt az elso probalkozos honap es teherbe is estem.

Szoval esetleg megprobalhatjatok majd igy is.

2010. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azota is hasznalod az ovutesztet?

Hogy alakult?

Eszembe jutottal, mert epp most olvastam, hogyha huzamos ideig pozitiv az ovuteszt az azt jelenti, hogy alapban magas az LH-szint, ami nem eppen jo.

OK, remelem nalad nem ez a helyzet, mert vegulis neked nem mindig volt pozitiv, csak az lepett meg, hogy mar a ciklus elejen is az volt.

2011. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom , hogy végül is pozitívnak lehet-e mondani, mert halványabb a 2. csík, mint a teszt csík. Azóta már kétszer ugyan ez lett. Most nem tudom, hogy mivan. Szerinted ez pozitívat jelent? Mit olvastál a sorozatos magas LH-ról?
2011. jan. 2. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!