Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha este érzem a hányingert...

Ha este érzem a hányingert akkor is lehet babától? Peteérésem után 1 héttel kezdödött a hányingerem.5 napja tart.

Figyelt kérdés

nem folyamatosan hanem amikor eszem akkor rámjön az undor és hányingerem van vagy este jön rám!De semmiképpen nem reggel ,Pedig sonak irják hogy reggeli hányinger van terhességnél.Szagoktól is van hányingerem pedig sokszor nem is érzi más azt a szagot amit én érzek!De más tünetem nincsen se mellfeszülés se semmi!


\'8 napomon volt pém ovulácios teszt mutatta ki rá 5 napra volt egyszer hasszurka!És hasszurkára rá 2 napra kezdett hányingerem lenni.5 nap mulva kell megjönnie.Remélem nem fog!Szerintetek?????


2009. jan. 25. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hányinger, szagundor jellemző terhesség alatt akár reggel, akár este jelentkezik, vagy egész nap tartósan fennáll.

Azonban ez nálad szerintem még nagyon korai lenne. Elmaradt menstruáció után kb. 2-3 héttel szoktak jelentkezni a hasonló tünetek.

2009. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet de nem biztos.A legjobb ha csinálnál egy tesztet pár nap múlva.
2009. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia.

Én is így vagyok, ahogy Te. Nekem is mindig este van hányingerem vagy pedig napközbe is rámjön néha. Nekem 3 napja késik, holnap veszek egy tesztet és kedden reggel megcsinálom.

Szorítok Neked!

2009. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok, és nekem mindig akkor van hányingerem mikor este lefekszem.Napközbe semmi!
2009. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!Én nektek mikor kezdödött a hányinger?nemtul korai hogy nekem már pé után 1 héttel?lehet hogy ez nem is ettől van?
2009. jan. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!