Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Párommal egy éve...

Ez normális? Párommal egy éve probálkoztunk hogy baba legyen, de hiába!

Figyelt kérdés
párommal egy éve probálkoztunk hogy baba legyen,de hiába!most sikerült 5hetes pocis vagyok,de sokat szurkál a hasam alja,és hátul talán a medencém,vagy a derekam.nagyon félek,hogy baj lessz ,és szinte egész nap ezen stresszelek!ez normális,hogy szurkál?
2009. jan. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj! Ez a terhesség velejárója, és ez később a méh további növekedése miatt is jellemző lesz. Görcsök vagy később állandó keményedések adhatnak esetleg okot az aggodalomra, de messze nem erről van most szó nálad.
2009. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nyugi! A terhesség első trimeszterében lesznek kisebb fájdalmaid, nem kell tőlük megijedni, esetleg olyan érzés, hogy mindjárt megjön a menzeszem. Attól sem kell tartani. Amire figyelj, hogy vérzés, erős hasgörcs ne legyen. Olyankor irány a doki! Pici barnázás már határeset. Én személy szerint rohantam azzal is dokihoz, de az azért nem annyira vészes, helyrehozzák.

Hagyd pihenni a szervezeted, felejtsd el a megerőltető dolgokat, a stresszt is beleértve!

Boldog babavárást! :)

2009. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első terhességemkor 5-6 hetesen voltak görcseim, de azok olyanok, mint a menstruációs görcs, de olyan erős, hogy fetrengtem a fájdalomtól. Én elmentem vele a dokihoz, azt mondta, hogy a hormonok okozhatják és ha nem múlik el egy hét múlva, menjek vissza, nem mentem, mert elmúlt. Első terhességnél, ha nem voltál még, egyébként is lassan 1-2 héten belül időszerű lenne, hogy megnézzen a nőgyógyászod és akkor megtudnád, van-e baj, remélhetőleg nincsen és akkor nem kellene paráznod.
2009. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!