Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Homeopátiás Sepia officinalis...

Homeopátiás Sepia officinalis 15 ch-t kaptam, teherbeesés elősegítésére, betegtájékoztatót keresek, de semmilyen leírást nem találok? Jó szert kaptam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ezt találtam de még keresgélek, mert érdekel a homeopátia: Sepia Officinalis 15 CH - húgyúti fertőzés
2009. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Sepia officinalis 15 CH (napi 1*5 golyó: a menzesz előtt gyakori a herpesz magjelenésse, a visszerek fájdalmassá válnak. A hangulat ingerlékeny, könnyen robbanó, keresi az egyedüllétet, nem igényli a vígasztalást, sőt, elutasítja.

Megint én... :-)

2009. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szülés utáni depresszióra: A SEPIA OFFICINALIS 15 CH, napi 1×5 golyós adagolásban akkor szedhető, ha az anyuka sír, lehangolt, keresi az egyedüllétet, elutasítja a vigasztalást.

Ennyit találtam, tény hogy női dolgokkal kapcsolatosak, de teherbeesés elősegítésére utaló cikket nem találtam sehol.

Üdv: 1,2. hozzászóló

2009. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2012. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

És még szeretnék ajánlani 3 könyvet:


Homeopátia napjainkban / [írták Buki Mária et al.] ; [szerk. Sárközy Andrea]

Lockie, Andrew: Encyclopedia of homeopathy (magyar) A homeopátia enciklopédiája : [közérthető útmutató gyakori betegségeink otthoni kezeléséhez homeopátiás szerekkel] / Andrew Lockie ; [ford. Göbölyös Magdolna et al.]


Lockie, Andrew Homeopátia kézikönyv : [választható, hatékony eszköz a betegségek elleni harcban] /

2012. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lilly11 válasza:
Én Sepia Officinalis 1M-et kaptam, ami 1000-es hígítás. Pont azért, mert a teherbeesés sokszor nem szervi probléma, és ezért nem jó hozzá a túl enyhe hígítás. Persze, ha szervi eredetű a gond, vagy hormonális, az más kérdés. Azonban az 1000-es hígításról szinte semmit nem lehet megtalálni. Ugyanakkor magamon pont olyan tüneteket érzek, mintha terhes lennék. (Ezt persze csak mások mondták, akik már voltak terhesek. )Egyelőre nem valami felemelő, de még változik majd remélem, a szer bevétele utáni 5-6 héten is....
2012. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!