Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vettem be esemeny utani...

Ha vettem be esemeny utani tablettat es utana ketszer rendszertelenul jott meg a mesim lehetek terhes?

Figyelt kérdés
(egyszer hamarabb es masodjara is hamarabb)
2009. jan. 26. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Megjött, szal elvileg nem lehetsz terhes. A tabi kavart be. Hogy megnyugodj, csinálj tesztet.
2009. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye ez most nem volt komoly? Vettél be tabit és 2X már megjött... hogy lehetnél?
2009. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem az esemény utáni miatt a bevételtől számítva 2 hónapig nem jött meg. azt hittem terhes vagyok, de nem voltam.. és utána még egy évig tök rendszertelenül jött meg. akkor fogadtam meg, hogy soha többet nem szedek be esemény utánit.
2009. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de eloszor 1 hettel hamarabb aztan 9 nappal hamarabb igy se lehetek terhes vagy ez nem ropsz jel?
2009. jan. 26. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
NEMMMMMMMMMMMMMMMM! EZ a tabi hatása. Ha annyira aggódsz, menj vissza a nődokihoz, de ő is uezt fogja mondani.
2009. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia =)

Ne aggódj! Szerintem sem vagy terhes =) Barátnőm is így járt. Neki talán az első hónapban nem volt meg normálisan, csak egy-két csepp. Nem volt terhes=) Amúgy ha elmész dokihoz akkor teljesen megnyugodhatsz és írathatsz fel fogamzásgátló tabit is egyben, ami megelőzi a hasonló baleseteket és aggodalmakat =)

2009. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!