Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett? Holnap kellene...

Sikerülhetett? Holnap kellene megjönnie, de tegnap kicsit menzis érzésem volt. és 1 hete fehétr folyásomvan! Semiképp nem vizes! Hányingerem volt de szerintem az korai lett volna mert pé után 1 héttel kezdödött

Figyelt kérdés

nemtudom hogy reménykedhetek e!ovu teszt alapján van peteérésem!2 honapja jöttem helyre mert a peteérésel gondok voltak!most reménykedem mert magárol van már pém 2 honapja!éreztem kicsit bal oldalon kicsi nyomást időnként kicsot feszit a petefészkemnél!dE aztán elmulik.mikor hirtelen ültem le akkor kicsit beszurt a méhembe!


pé után 1 héttel éreztem egyszer hasszurkát de több ször nem rá 2 napra hányingerem lett minden este!mostanra ez elmult tehát lehet nem is attol volt!


2009. jan. 28. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia Biztos nagyon várod már a kisbabát.Ezekből a túnetekből lehetsz terhes is meg nem is.Ha szeretnél megynugodni biztos lenni a dologban csinálj egy tesztet!
2009. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mensziérzés lehet menszi tünet, de sokszor a babásoknak is ilyen van. A fehérfolyás engem is érdekelt, mit jelent, úgy vettem ki, hogy ha bővebb a fehérfolyás, akkor az a terhesség jele lehet, de van, aki várandós és nem is volt ilyen folyása. Amúgy a ciklus második felében normális a fehér folyás.

Remélem sikerül neked, tesztelj holnap v holnapután! ;)

2009. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én már annyit csalodtam hogy inkább nem tesztelek!ha nem jön meg dokihoz megyek!1 hét mulva! még eddig nemjött meg! ha van pém akkor rendesen megszokott jönni 30 napra ez a 29 nap. mamég nem ériztem menzis érzést
2009. jan. 28. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!