Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1év várakozás után sikerülhete...

1év várakozás után sikerülhetett? Ma, tegnap nem kellett volna megjönnie, nem is jött. Bár kicsit fáj most a hasam, félek is. De a mai pisi halvány pozi lett.

Figyelt kérdés
[URL] [link]
2011. szept. 20. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Halvány pozi is pozi, igen végre sikerült! Az enyhe görcsök természetesek, lesznek is, emiatt ne aggódj. Boldog babavárást.
2011. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugye Te is látod a 2csíkot? :)

Köszönöm szépen,már nagyon vártuk őt!

Kicsit megjövős érzésem van! :(

2011. szept. 20. 09:50
 3/7 A kérdező kommentje:
persze élőben erősebb,csak nem a legjobba telom fényképezője!
2011. szept. 20. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A megjövős érzés normális, általában a 12. hétig szokott lenni. Olyan 6-7 hetesen menj dokihoz, akkor már szívhang is lehet!
2011. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém elsőre halványabb volt, most lesz 1 éves a halvány pozim.

Ez bizony baba.Gratulálok.

Nyugi a megjövős érzés nekem a megmozdulásig megvolt,hol erősen hol gyengén.Ez természetes.

2011. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek!

Annyira boldog vagyok,szinte remegek az örömtől!

De azért picit félek,ne hogy megjőjön!

Szerintem holnap csinálok majd megint egy tesztet.

2011. szept. 20. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedjál 3*1 magneb6-ot, az jót tesz, nekem nem görcsölt utána hasam, elmúlt a mindjármegjönérzés.
2011. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!