Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győrben tudtok olyan orvost...

Győrben tudtok olyan orvost ajánlani, aki lelkiismeretesen felkészít egy cukorbeteg nőt a gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés
Elsősorban a cukorbetegségemet kellene először "rendbe hozni", aztán meg egy jó nőgyógyász sem ártana.
2011. jan. 6. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! a cukorbetegségedre egy nagyon jó orvost tudok, aki biztosan segít! Dr. Horváth Mária, itt rendel a belvárosban, a pécsi Tudományegyetem mentora, nagyon jó orvos! Nekem ő jött rá, hogy hormonálisan híztam el, annyiból, hogy megnézte a csuklómat:) 06309565657, ez a telefonszáma, igaz körzetis háziorvos, de biztos fogad, ha elmondod, hogy miről van szó, de lehet, hogy kell neki fizetni! Nőgyógyásznak pedig Dr. Stummer Jánost vagy Dr. Kelemen Szilárdot ajánlom jó szívvel! Sok sikert, majd írj ám, hogy mire jutottál!:)
2011. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jan. 7. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!